Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mire van nagyobb esély:...

Mire van nagyobb esély: Besoroznának katonának vagy rosszul sikerülne a szemműtét?

Figyelt kérdés

Sajnos szemüveg nélkül nem látok semmit távolra -6,50 dioptria.

Régen gondolkoztam szemműtéten, de úgy voltam vele jól elvagyok, rendes életet élek. Sportoláshoz kontaktlencsét veszek egyébként meg számítógépes munkát végzek.

Viszont egyre aggasztóbb hírek jönnek. Ha esetleg háború lenne itt is akkor besoroznának és nem foglalkoznának azzal, hogy nem látok semmit. Én betegesen rettegnék (ha olyan életvitelt élnék) hogy elveszíthetem a szemüvegemet, leesik rólam vagy bármi. Ha elkap az ellenség egy ellenséges ország börtönében szivatásból is eltehetik és akkor végem.


Tudom, hogy a műtét kockázata is kicsi még a másik lehetőségre is kicsi az esély, de mégis melyik a valószínűbb?

Az oltással is így voltam sajnos hogy behülyített a média felvettem és 2 alkalommal használtam a kártyát. Teljesen birka módjára mentem a többi után, bár én pont az utolsók között oltattam be magam.

Lehet a mi életünkben nem is lesz háború és boldog békeidő lesz és élem az életem a megszokott körülmények között...

30 F



2022. dec. 12. 13:02
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Milyen háború? Amíg nem lépünk ki az EU-ból és NATO-ból, neked legfeljebb a gazdasági válságon kell aggódnod. Azért vagyunk NATO tagok, hogy az ő katonáik menjenek el konfliktusokat vívni. Ha megtámadják a magyar NATO tagot, azt jelentené mintha megtámadnák az USA-t, akik ugyanúgy katonai eszközöket és emberi erőt nyújtanak. Azok pedig mindenkit elpicsáznak.
2022. dec. 12. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
Sajnos elolvastam végig. Valami mentális gondod lehet, azt kellene kezeltetni.
2022. dec. 12. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!