Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » A Németországi Raiffeisen...

A Németországi Raiffeisen bankkártyámat elnyelte az itthoni OTP-s ATM, bementem itthon és azt mondták csak Németországban tudok lekérni új bankártyát. Ez ügyben mit kell csinálni, hogy a rajta levő pénzt megkapjam?

Figyelt kérdés

2022. dec. 12. 14:42
 1/6 anonim ***** válasza:
93%
A pénz nem a kártyán van, hanem a folyószámlán. A kártya csak bizonyos esetben hozzáférést ad a számlán levő összeghez.
2022. dec. 12. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Bemész egy Raiffeisen fiókba, megadott a banki adataidat, igazolod magad, és felveszed a pénzt.
2022. dec. 12. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
76%

Egyáltalán miért vonták be, és miért nem adják vissza?


Kártya nélkül csak netbankos hozzáférésed maradt a németországi számládhoz.

Magyarországon nyithatsz bankszámlát, aztán német netbankos belépéssel átutalhatod a magyar számládra. Vagy ha van olyan személy magyar bankszámlával, akiben megbízol, akkor az ő számlájára is utalhatod. A magyar számlán levő pénzt magyar bankfiókban, vagy a számlához tartozó bankkártyával magyar ATM-ből fel tudod venni.

2022. dec. 12. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
3 Biztos lejárt vagy nem tudta a pint. Ha a készülék hibájából nem kapta vissza, akkor visszaadják neki később, miután begyűjtötték.
2022. dec. 12. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Be tettem a kártyát és nem lehetett semmilyen műveletet csinálni, nem írt ki semmit egyszerűen elnyelte. Nem írtam be semmilyen pont és nem is járt le.

Csak elnyelte elnézést hogy ez hajtogatom de másképp nem tudom magam kifejezni

2022. dec. 12. 20:44
 6/6 A kérdező kommentje:
Voltam bent annyit mondtak vissza kell mennem Németországba ahol csináltattam csak ott tudnak vele valamit kezdeni
2022. dec. 12. 20:45

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!