Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mit gondoltok, hány éves...

Mit gondoltok, hány éves kortól nem számít már valaki fiatalnak?

Figyelt kérdés
20, 25, 28, 30? Mit gondoltik?
2010. okt. 1. 02:21
 1/6 anonim ***** válasza:
Ezt nem lehet konkrét számokhoz kötni szerintem. Én 38 vagyok és mindenki fiatalemberezik, holott sok korosztályombeli lényegesen "bácsisabb", mint én.
2010. okt. 1. 06:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Bioora szerint 30.


Teljesen fuggetlenul, hogy valaki meg fiatalos, lehet az 40 evesen is fiatalos, de mar nem fiatal, mivel itt a kor szamit.

2010. okt. 1. 06:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Szerintem 35-től
2010. okt. 1. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Szerintem nem lehet általánosan megmondani. Pl. kiskoromban úgy éreztem, milyen fiatal szüleim vannak - harmincegypár évesek voltak -, mert mindenkinek öreg, negyvenesek voltak a szülei.

De van, aki már huszonévesen öreg, más meg negyvenévesen is fiatal. Szerintem ez valóban a gondolkodás- és életmódtól függ. Na meg hogy mihez képest fiatal.

2010. okt. 1. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Egy 20 évesnek a 60 éves már öregnek számít,de egy 40-évesnek már nem. De elég sok 70-80 évest ismerek,aki fiatalos még.
2010. okt. 1. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

hát ez valóban nagyon relatív .. van olyan huszonéves, aki bácsisabb, nénisebb, de aztán én vagyok 37 pl, és aranyosak voltak a diákok, egy alkalommal, amikro együtt mentünk el úgymond szórakozni, beszélgetni egy este, akkor többen is nekem rontottak, hogy de hát "nemá tan

ár urazzuk magát, maga nem olyan tanár uras", és hát persze tegeződniakartak volna, de aztán kiegyeztünk abban, hogy ezt nem lehet az iskola szabályzata szerint se, úgyhogy maradjunk a keresztnévnél, de muszáj magázódni, még ha olykor nekem is furcsa, hiszen egy gimis diák manapság nagyob könnyen akár 20 éves is mire leérettségizik (ilyen olyan nulladik meg előkészítő év stb, szóval nem bukásra gondolok), és való igaz, hogy némelyiktől nekem is olyan furcsán jön ki, hiszen ha teszem azt egy szórakozóhelyen futnánk össze nem tanár-diák minőségben, akkor eszébe nem jutna egyikünknek se még csak magázódni se ... hát nagyon érdekes kérdés, de azt szokták mondani, egy harmincas még lehet fiatalos, és az igazi törés a 40-edik évnél kezdődik ... na egyre inkább kezdem is érezni, hogy ebben van is valami :)

2010. okt. 1. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!