Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mit tegyek ha tényleg elegem...

Mit tegyek ha tényleg elegem van magamból?

Figyelt kérdés
Most kezdtem el a középiskolát, de nagyon nehéz beilleszkedni. Folyamatosan megkell játszanom magam ahhoz hogy valakivel jóba legyek, és már nagyon elegem van. Pár ember van akivel tényleg jól érzem magam úgy hogy nem kell megjátszanom magam. De a bökkenő az hogy mindent magamra veszek. Ha a legjobb barátaim szórakoznak velem azon egyszerűen nem tudok nevetni vagy ha valamit beszólnak. Visszaszólni nem tudok mert leblokkolok olyankor és ez is egy nagy problémám ugyanis ha konfliktusba keveredek egyszerűen lefagyok és meg sem tudok szólalni. Mindenre ráparázok ok nélkül. Most attól félek hogy mit fognak gondolni az osztálytársaim az új hajamról. Nekem nem tetszik annyira és attól félek hogy cikizni fognak vagy kinevetnek. Mit tegyek? Már nagyon elegem van hogy nem vagyok képes kiállni magamért.
2022. dec. 18. 01:00
 1/3 anonim ***** válasza:
Állj ki magadért. Ők is ugyanúgy emberek. Ha pedig megvernek, akkor úgyis javítóba kerülnek, és meg is érdemlik.
2022. dec. 18. 01:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Mintha magamat hallottam volna most...nekem azt tanácsolták, hogy ne járszam meg magam, fogadjam el úgy magam ahogy vagyok, és aki elfogad elfogad, aki nem arra meg nincs szükségem. Neked ugyanezt tanácsolom. Ja és, ha beszolnak mondd azt, hogy nem fogsz belemenni ilyen gyerekes vitákba, mert te nem ragadtál meg egy 5 éves szintjén, majd hagyd ott őket...hidd el, hogy meg fognak lepődni. Sose hagyd, hogy elnyomjanak, mert minél tőbbet tűrsz annál messzebre mennek. Úgysem lehet mindenkinek megfelelni, ne is próbálj, felesleges. Koncentrálj azokra akikkel jól érzed magad, a többiekkel pedig nem foglalkozz.!
2022. dec. 18. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 MiauCat42 válasza:
Figyelj... Ha beszólnak sz*rd le, még régen alsóban engem is állandóan piszkáltak, ne érdekeljen, ez a legjobb módszer, mellesleg, egy kicsit néha mindenki megjátsza magát!
2023. jan. 6. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!