Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Star Stable Online - Hogyan...

Star Stable Online - Hogyan mentsem meg Hermant?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Már egy ideje kértem többször is a support segítségét, de mindig csak ugyan azt kapom, ami nem igazán segít (csináljak napi küldetést, és ennyi), illetve más játékosok is próbáltak, de ők sem tudtak.

A lényeg, hogy 20. szinten vagyok a játékban, és Old Hill csúcs még nincs megnyitva. Fő küldetésem már nincs, mellék küldetésem meg csak ott van, Herman megmentése. Viszont nem jutok egyről a kettőre. Milyen napi küldetést kell csinálnom, hogy végre oda kössek ki? Félhold falun semmim nincs, se Új dombtetőn, Elisabethtől se kaptam még feladatot, és Mrs X-el sem találkoztam még.

Hírneveim (ha ezzel könnyebb segítenetek:)): A Bárónő Kedvelt, Félhold falu Baráti, Dundull Kedvelt, A Dew család Kedvelt, Jarlasson család Kedvelt, Jorvik város Kedvelt, Halászklub Kedvelt, Járőrök Kedvelt, Új dombtető Baráti, Ricky Kedvelt, Bevásárlóközpont Semleges, Epona Semleges, Dél Pata Kedvelt, A rmete Kedvelt, Erdészlovak Kedvelt, Misztikusok-Harcosok Baráti, Wolf Hall Semleges. Minden más már népszerű vagy nagyra becsült.

Legtöbb helyen nincs napi küldetésem.

Megköszönném ha tudnátok segíteni!:)



2022. dec. 18. 16:55
 1/2 anonim ***** válasza:
Szia! Tudom régi a kérdés, de végül megoldódott? Én is hasonló helyzetben vagyok, a múltkor már kínomban videót néztem hogy kéne és ott volt sárga küldi amivel Mrs X-hez küldd a játék, nekem nem dobta fel.
2023. jún. 22. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

1-es vagyok, nem tudom azóta neked sikerült-e vagy sem, de hátha segít, másnak segít a válasz.

Nálam egy nap megjelent egy küldetés Valedale-tónál, ahol először ott kellett segítenem a bácsinak, majd a német turistákhoz küldött a játék, nekik kb 4 napon át kellett segítenem, végül Új-dombtetőn megjelent a küldi ami Mrs. X-hez vitt, innen már jött Herman megmentése/kiszabadítása.

2023. júl. 2. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!