Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » En automatikusan lepontozom...

En automatikusan lepontozom azt, aki a politika rovatban ellenzek helyett baloldalt ir. Ti hogy vagytok ezzel?

Figyelt kérdés

Az ellenzek az ellenzek, es nem baloldal, mint ahogy a Fidesz sem jobboldali part, hanem kormanypart. Ez mar vagy 10 eve igy van, ideje lenne mar megtanulni vegre.

Egyetertesz ezzel?



2022. dec. 20. 23:27
A kérdező szavazást indított:
Igen
Nem
Tartózkodom
28 szavazat
1 2
 1/16 anonim válasza:
91%
Kérdező. Én veled ellentétben gondolkodom.
2022. dec. 20. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim válasza:
100%
Emiatt nem pontozok le senkit, az észrevételeddel viszont egyetértek.
2022. dec. 20. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
78%

"En automatikusan lepontozom azt, aki a politika rovatban ellenzek helyett baloldalt ir."



Baloldal. Bal oldal.


És akkor mi van? Nem kel fel a nap egy hétig?

2022. dec. 20. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim válasza:
93%
Én sem szoktam emiatt lepontozni senkit, de egyetértek. A baloldalazók és jobboldalazók legtöbbször azt sem tudják, hogy mit jelent a bal, vagy jobb oldaliság.
2022. dec. 20. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%
10 éve? Kicsit le vagy maradva, kérdező. Ideje lenne már megtanulnod végre, hogy itt '90 óta nincs baloldal. A rendszerváltásnak csúfolt esemény után az egykori Mszmp tagok demokratikus köntösben ugyan úgy benn maradtak a parlamentben, de már vadkapitalista módszereik voltak (privatizáció és társai). Csak akkor lett volna itt baloldal, ha a Thürmer Gyula féle Munkáspárt bejut a parlamentbe, de erre nem került sor, meg szerintem már nem is fog.
2022. dec. 21. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim válasza:
83%
Nézd. Én pl ellenzéki vagyok, de nem vagyok baloldali. A két fogalom nem azonos. Attól hogy valaki valódi jobboldali elveket vall és ezekkel a nézetekkel ért egyet még nem biztos hogy az álnemzeti és álkeresztény meg álkonzervatív fidesz szimpatikus lesz neki, tehát a két fogalom nem azonos.
2022. dec. 21. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
37%
Ha valaki a baloldalról akar beszélni, akkor miért ne használhatná a baloldal szót? A GYK amúgy is tele van hülye lepontozóval, te vagy az egyik. "Ellenzékről" beszélni nem sok értelme van, mert van vagy 10 nagyobb ellenzéki párt, és mindegyik más.
2022. dec. 21. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:

@7, próbáld meg értelmezni:

"ellenzek helyett baloldalt ir"

2022. dec. 21. 00:54
 9/16 anonim ***** válasza:
60%

Helyes! Pontozd le MZP-t is!

[link]

(...de ha nem teszed, az sem baj: a választók már alaposan lepontozták április 3-án.) :)

2022. dec. 21. 02:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
100%
8: Honnan tudod, hogy nem csak a baloldalól akart beszélni? Én meg akkor lepontozom azt, aki baloldal helyett ellenzékit ír, hogy örüljél.
2022. dec. 21. 03:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!