Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » A Tesco üzletekben elkezdődött...

A Tesco üzletekben elkezdődött már a nagy leárazás karácsonyi díszekre és dekorációkra?

Figyelt kérdés

2022. dec. 22. 09:21
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Majd karácsony után, mikor próbálnak megszabadulni attól, ami a nyakunkon maradt.
2022. dec. 22. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Van már leárazás Clubcard esetén, de a nagy még nincs, az mindig karácsony után van.
2022. dec. 22. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
A Google a barátod: [link]
2022. dec. 22. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Leárazás? A clubcardos dolgot leszámítva, amivel viszonylag normálisabbnak ható ár érhető el, kifejezetten drágább lett az összes karácsonyi dísz és dekó is! Ezen a részlegen csak sietve néztem körül mert szerencsére mindenem megvan tavalyról, de iszonyat. Szerintem itt is be lett húzva vagy 20-30% de volt amin 50% emelés is. Ezek nem élelmiszerek ugyan, de gondolom ki kell termelni minden elérhető termékből a multis különadót, árstoppot, és a többi eszetlenséget is amivel őket is terheli a kormány, az alap válság áremelkedésen kívül.
2022. dec. 22. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
4%
Ahogy mondták, nem lesz olcsóbb. Egyébként nem értem, hogy miért költenek ilyen sokat erre az emberek. Megveszem egyszer a műfenyőt, a díszeket, az égősort, és kész. Nyilván megértem azokat, akiknél kisgyerek van, de akkor sem díszítem fel még a wct is.
2022. dec. 22. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
91%
A műfenyő nem adja vissza a rendes fenyő illatát, hangulatát. De ha mondjuk műfenyő is van, a lakást akkor is érdemes feldíszíteni, mert sokkal jobb hangulata van. Még amikor albérletben voltam, valamilyen szinten azt is feldíszítettem, tettem az ajtókeretre boákat, utána már tök szar volt leszedni, és a csupasz ajtófélfát bámulni.
2022. dec. 22. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
39%
Akkor mondom másképp: EGYSZER megveszem a díszeket és a kellékeket, és nem szorulok rá, hogy minden évben újat vásároljak mindenből, minek? Ez lett volna a lényeg. De pontozzatok le nyugodtan, biztosan bennem van a hiba.
2022. dec. 22. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 NTBS ***** válasza:
Nem, max. Ünnepek után.
2022. dec. 22. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
91%

#7: nem azon volt a hangsúly az #5-ös válaszodban, hogy egyszer veszed meg, hanem azon, hogy nem díszíted fel a lakást. Olvasd el még egyszer, amit írtál. Lehet, nem erre gondoltál, de ezt írtad.

Ha meg máshogy értetted, akkor azért költenek ennyit az emberek, mert vagy bővíteni akarják a díszeket, ugyanis első alkalommal nem tudtak mindent megvenni, amit szerettek volna, vagy megunták, és másfajtát akarnak, vagy mégsem tetszett, amit vettek, és jövőre cserélik vagy tönkre ment, mert gagyi szar. Elég sok oka lehet.

2022. dec. 23. 06:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!