Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Szerintetek melyik lenne jobb ?

Szerintetek melyik lenne jobb ?

Figyelt kérdés

Sziasztok..

Tudom néhány ember ezt hülyeségnek tartja de nekem eléggé fontos lenne,kb 2 éve mikor a szüleim elváltak apukám elköltözött amerikába,azon belül Plantation,Florida.és hát mindenkinek van egy olyan álma hogy egyszer amerikába fog élni,na hát nekem is volt és most teljesült is.rá egy évre én is kiköltöztem apukám hoz,pont betöltöttem a 18 életévet és elmentem egy olyan stúdióba ahol rapperek és sztárok vannak,oda ingyen el lehet menni és meg tudod nézni hogy mennyire vagy jó és ha tetszel nekik,jó a hangod,flow-od akkor segítenek és támogatják a zenei befutásod,gyerekoromtol szerettem énekelni stb,sikerült meggyőzni őket,de ha valaki nem tudná Amerika egy olyan ország ahol kb naponta halnak meg,főleg 20,25 éves zenészek,19 éves vagyok.. és nem szeretnék meghalni xdd,és úgy gondoltam ha amerikában megfeleltem akkor itt Magyarországon is menni fog!szerintetek maradjak Amerikában és kezdjem el felépíteni a karieremet vagy itt Magyarországon? most magyarba vagyok haza jöttem karácsonyra,már egy éve húzom halasztom ezt a dolgot,ha valakinek van kérdése milyen oda kint az élet,árak stb annak szívesen elmondom,előre is köszönöm! ha valaki nem értené hogy mehettem ki mikor nem oda születtem faterom össze jött egy másik nővel oda kint....


2022. dec. 22. 23:22
 1/4 anonim ***** válasza:
Itt ne számíts semmi jóra. Örülj, hogy ilyen lehetőséged adatott.
2022. dec. 22. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 ludicrousSpeed ***** válasza:

"gyerekoromtol szerettem énekelni"


Akkor miért nem azt csinálod? Bár, ilyen trehány módon ideokádott szöveg után inkább maradj csendben...

2022. dec. 22. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Persze, hogy naponta halnak meg fiatal "zenészek" meg nem zenészek is. Tudod azt nem mindenki tudja mentálisan elviselni, hogy sokan szeretik, felismerik, körülugrálják, közben pedig, bántják, piszkálják, alázzák, utálják, fenyegetik. Sokan szegény helyről kapaszkodnak fel, aztán keresnek pénzt, és hirtelen azzal sem tudnak mit kezdeni. Elkezdenek drogozni, mert az jó buli. Vagányak, nagyképűek lesznek. Aztán vagy a drog nyírja ki őket, vagy egy rajongó, vagy utáló esetleg valaki akinek beszóltak.

Ez persze nem csak a zenészekre érvényes. Szóval ha akarsz maradj kint, építs karriert és ha ott nem jött be, akkor gyere haza hátha itthon jobb lesz (amit kétlek, mert mi az 10 millió kritikus országa vagyunk és mindent is jobban tudunk mindenkitől)

2022. dec. 23. 06:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Itthon Nem szeretnék olyan lenni mint GWM,és odakint sem szeretnék olyan lenni mint 6x9ine,nem tudom hogy nevezzem meg őken.talán az a jó kifejezés rájuk hogy bukott rapperek.. és ettől félek énis hogy ilyen leszek,talán az lesz a legjobb ha csak hobbiként csinálom és tanulók tovább.köszönöm mindenkinek a választ
2022. dec. 25. 02:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!