Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Házi buliba kellenének jó...

Házi buliba kellenének jó zenék (mint pl gypsy meg ilyenek)(?) Meg felelsz vagy merszhez kérdések/merések olyanok hogy smárold le ezt meg azt stb meg ilyen piás feldatok is lehetnek 17-18 évesek vagyunk,ami csak eszetekbejut és normalisakat legyszi

Figyelt kérdés
2022. dec. 24. 12:45
 1/5 A kérdező kommentje:
Meg elmennénk megnézni a tüzijátékot is mert ez szilvedzteri házi buli lenne és hogy mit javasoltok hogy Budapesten hova menjünk ahol jól látható??
2022. dec. 24. 13:07
 2/5 anonim ***** válasza:
69%
Nálatok romáknál ez normális. Egyszerűen csak adjátok magatokat, mindenki dugjon mindenkivel.
2022. dec. 24. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Normálisakat
2022. dec. 25. 09:21
 4/5 anonim válasza:

Zene (a színvonalat elnézve):MC Hawer + Tekknő : Mulatósok (van egy pár)


Kis Grofo


Dübörög a ház

2022. dec. 26. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

"Nálatok romáknál ez normális. Egyszerűen csak adjátok magatokat, mindenki dugjon mindenkivel."


Nem, a romáknál ez egyáltalán nem normális. Az, hogy mindenki adja magát, ebben egyetértek viszont kultúráltan, óvatósan bulizni. Mindenki dugjon mindenkivel, ez egy nagyon undorító és rasszista megfogalmazás az előző szöveget is figyelembevéve.


Az illető kijelentette, hogy nem roma/cigány.


Mindenki az, aminek vallja magát.


Én magyarnak vallom magam, magyar területen élek,egy büszke magyatnak érzem magam. De nem mellékes, hogy én roma vagyok.


Nem olyanok a romák, amiknek beállítjátok őket. (Tisztelet a kivétepnek.)


Sokkal nagyobb szabályok vannak családon belül. Például a lány a házasságkötésig szűz kell, hogy maradjon. -tudjuk nem így tesznek sokan.


Roma létemre, mindíg is csúfoltak, elöítéletesek voltak velem a pedagógisok és diáktásaim is egyaránt.


Tudtam, csak akkor vethetek ennek véget, ha életcélom elérem. Hiába adtak rosszabb jegyeket, bántalmaztak.... Hazamentem és csak tanultam, tanultam és tanultam.


Ma egy 2 gyermekes apuka vagyok, Budapesten élek. A nagyszájú "népszerű rajok" most mik lettek?

Építkezéseken segítenek, van aki az Általános Iskolánkban gondnok és még sorolhatnám....


Én ügyész lettem, és mindent magamnak és a családomnak köszönhetek.


Szóval így csináljuk mi romák.


Üdv!

2023. jan. 5. 05:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!