Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Otthon védelemre melyik a...

Otthon védelemre melyik a legjobb gáz riasztó puska?

Figyelt kérdés

Szeretnék venni egy nagyobb kaliberű gáz riasztó géppuskát. Nem gumi lövedékes kell hanem sima gázriasztó!!!

Ti melyiket ajánlanátok?

150 000 forint alatt szeretnék maradni így kettőt találtam amit akár azonnal meg tudnék venni mert raktáron van.

Ők lennének:

[link]

[link]

Facebookon voltak olyan csoportok ahol fedetten de mégis adták-vették a légpuskákat és a gázriasztót de viszont már nem találom.

Esetleg tudnátok olyan helyeket ajánlani ahol nézelődni tudnák?

Vaterán már néztem de nagyon drágák...



2022. dec. 28. 14:13
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

[link]

Nézz szét itt, minden is van olcsóbban.

2022. dec. 28. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

1-es

3 darab van az oldalukon aminek még ára sincs. És egyik sem tetszik.

2022. dec. 28. 16:41
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Menj el a boltjukba, és ott segítenek. Én is ott vettem a saját gumilövedékes fegyverem, ezért ajánlom.
2022. dec. 28. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Inkább egy ilyet vegyél.

[link]

2022. dec. 28. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
3-mas köszönöm de nem kevés pénz 170 km-t el utazni még vonattal is. És közlik veled hogy jelenleg nincs készleten esetleg 1-1,5 hónap múlva...
2022. dec. 29. 13:18
 6/9 A kérdező kommentje:

4-es 2023 január 1-től betíltják a gumi lövedékes fegyver értékesítését. Így nem is gyártják már.

Azért ezt a kettőt néztem ki mert ezek gázriasztó fegyverek amiket még jelenleg is gyártanak nem drágák és készleten is van!

2022. dec. 29. 13:21
 7/9 anonim ***** válasza:

Csak a gumiképes gáz- és riasztófegyverek lesznek betiltva, a muzeálisok nem lesznek betiltva.

[link]

2022. dec. 29. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

7-es

Link szerint 2023 január 1-től nem lesz forgalomba egyetlen modern gumi lövedékes sem (olyan sem amit ajánlottak nekem)!

Múzeális nem igazán tetszik nekem és még drága is.

Csak sima gáz riasztó puskát keresek. Pl. a Keserű Omerta-T már nem lehet forgalomban csak magán személy árulhatja. Még nem is láttam magánszemélytől eladót de ha lesz is a jó állapotú többe fog kerülni mint az új ára.

Gumi lövedékes amúgy sem igazán érdekel mert ha betörőt lelővöm még jogosan is lehet sokáig pereskedni. De ha automata fegyverből pár gáz patront el engedek az is megbénítja a betörőt és a hatása elmúlik pár óra múlva.

Gumi lövedékessel még gyakorolni is kell a pontos célzás érdekében. Míg a Omerta-Tnél 4 lövésem lehet addig az Ekol Asinál 15 vagy 25 lövést is le tudok adni.

Ha nagyon meg akarom védeni magamat minden áron elmegyek sportlövőnek és hivatalosan tarthatok otthon éles maroklőfegyvert!

2022. dec. 29. 17:19
 9/9 anonim ***** válasza:

#8 Az omerta T-ből es linkelt hd-ből is van muzeális kiadás, amik maradni fognak, forgalomban.


Gyakorolni kell vele persze.


Oké hogy 15-25 lövésed van vele, de ha gázzal lősz rá azzal magadat is elgázosítód, ha meg riasztóval azzal csak hanghatást keltesz.


A pereskedésről meg annyit, hogy inkább járok évekig bíróságra, minthogy a saját otthonomban agyonverjenek.

2022. dec. 30. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!