Mi a film címe?

Figyelt kérdés

Keresek egy filmet. Gyerekként 1994-1996 körül láthattam valahol még nagyon kicsi voltam 4-6 éves. A Hallmark adón ment annó.

Csak arra emlékszem, hogy egy szőke nő felszáll egy repülővel majd kényszerleszállást hajt végre a gép fennakad egy fán, majd nemtudom hány napon kersztül kúszva mászva a földön törött csontjai is voltak asszem, de életben marad mert folyamatosan mozgásban volt és végül rábukkantak. Kórházba került és felépült. És valami igaz történet alapján készült a film. Az utolsó jelenet maradt még meg bennem amikor a hordágyon fekszik, majd a kép elsötétült. A menetelése közben meg zene szólt és az mai napig a fülemben szól de annak sem tudom a címét. Könyörgöm, ha valaki tudja melyik film könyörgöm sikítson.



2022. dec. 31. 12:21
 1/2 anonim ***** válasza:

Nem tökéletesen fedi, amit írtál, de nagyon hasonló:

https://www.youtube.com/watch?v=Ne7MOiWzwSU

2022. dec. 31. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen. Sajnos nem ez az a film.


Amit még hozzátennék, hogy: Volt hozzá magyar szinkron is. Egy lassú dallam szólt a hölgy kúszása/mászása alatt az ragadt meg bennem, és kétszárnyú repülővel zuhant le. Azt nem tudom hogy volt e vele valaki, de én arra emlékszem, hogy egyedül volt a kétszárnyú repülőben és igy ragadt fenn egy fán. Hogy most erdő vagy esőerdő volt fogslmam sincs. Volt neki egy pasija akivel nemtom hol eltek de sehol egy szomszéd kb. Meg volt a csajnak egy volt férje akivel asszem valtak, meg gyereke is. Ez maradt még meg bennem, amit nem irtam le.

2022. dec. 31. 22:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!