Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Clearservice kft. Mennyire...

Clearservice kft. Mennyire igazak a hírdetései? Mi a véleményetek róla?

Figyelt kérdés
2023. jan. 3. 17:27
 1/4 anonim válasza:
Éppen ma beszéltem velük telefonon, nekem reálisnak tünik, de a kérdezőt kérdezném, hogy jan3.óta mit sikerült intézni, tudsz már többet?
2023. ápr. 12. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
100%
Magyar bejelentővel küldenek ki Németországba, viszont előtte ki kell utaznod saját költségre Székelyudvarhelyre hogy az 5 napos takarító tréninget teljesítsd. Szállás ingyenes egy lepukkant albérlet ahol 8-10 fő egyben. A tréningen időre mérnek mindent ágyazás, szoba-fürdő takarítás, kemény fizikai jelenlét kell hozzá, ha nem sikerül az elvárt idő akár már első nap elbúcsúznak Tőled, szó szerint idézem „protokoll alapján 2 órád van elhagyni a szállást” még ha este is megy vissza a busz amivel érkeztél. A tréner egy nagyon bunkó ember nem mondja a szemedbe, ha nem vagy jó majd másnap közli várnak az irodába hogy elbúcsúzzanak tőled, nem várják meg hogy fejlődj. Ha sikerült a takarító képzés, vagyis a napi 4-6 órás fizikai „erőlétet” akkor mehetsz Németországba dolgozni. Viszont ha ott hagyod 6 hónapon belül vagy felmondanak neked, mert „lassú vagy” vissza kell fizetned 600 eurot a tréning árát, természetesen ott is időre kell kitakarítanod szoba-fürdő (20 perc alatt )1 szoba, vagyis napi 8 órába 20 szobát kell kitakarítani. Szóval 6 hónapig kitartónak kell lenned :D A fentieket saját tapasztalatból írtam.
2023. ápr. 30. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
100%
Sajnos engem 3.nap hazaküldtek 35 perc alatt sikerült kitakarítanom szoba-fürdőt. Nem adtak második esélyt, nagyon kemény fizikai erőlét kellett volna hozzá hogy sikerüljön. Másnap 8-kor közölték nem vagyok alkalmas, este 19:00 ment vissza a buszom, 2 órám volt elhagyni a szállást. Szuper volt dekkolni a buszmegállóban 1 napot. Nagyon nem ajánlom, nem éreztem korrektek de azt a 600 eurot sem tréning árát hogy visszafizesse az ember ha nem bírja kint 6 hónapig. 13 fővel indultunk , péntekre 5 ember maradt akinek sikerült és kaptak szerződést Németországba.
2023. ápr. 30. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Köszi a részletes válaszokat 👍
2023. máj. 1. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!