Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Fél kg kenyeret szerettem...

Fél kg kenyeret szerettem volna vásárolni,azonban a boltosunk arra hivatkozott, hogy nem engedélyezik nekik hogy elvágják, így egész kg kenyeret kell vásárolnom. Ezt én ostobaságnak tartom, jól gondolom?

Figyelt kérdés
2023. jan. 4. 12:05
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem, tényleg van valami blöd rendelet erre. Hülyeség az egész, ezt mindenki tudja. Pár éve lehet ez.
2023. jan. 4. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

A boltosod nem tart fél kilós kiszerelést?

Amúgy kenyeret félbe vágod és az egyik felét a hűtőbe teszed.

2023. jan. 4. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Pulton keresztüli árusításban szabad darabolni. Ott nem, ahol ki van tévé önkiszolgálósba. Rendszeresen vásárolok így kenyeret. Eredeti mérete 3 kg.
2023. jan. 4. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 TappancsMancs ***** válasza:
100%

Is-is. Régebben alapvetően kettévágták, sőt még szeleteket is adtak (de ez utóbbit javítsátok, ha rosszul tudom). A helyzet az, hogy van ahol lehet kapni fél kg-os kenyeret is, és egyrészt érhető az igény. Van ilyen kenyér is. Sokan a felét lefagyasztják, de nem tudom milyen lesz kiolvadva, mert van ami nem bírja a fagasztást és utána az állaga nem lesz jó. De egy próbát megérne.


Meg ma már vannak ám szabályok rendesen. Erre célzott a 3-as.

2023. jan. 4. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Gond nélkül le lehet fagyasztani a kenyeret akár frissen is, megfelelően becsomagolva, ha van otthon mélyhűtő.
2023. jan. 4. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 TappancsMancs ***** válasza:
100%
5-ös és utána kiolvasztva milyen? Szoktad fagyasztani?
2023. jan. 4. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
#6 Régebben rendszeresen fagyasztottam (szeletelt kenyeret), és csak annyit vettem elő, amennyit terveztem megenni, tehát tapasztalatból beszélek. Mostanában nem eszem kenyeret. Kiolvasztás után olyan volt, mint amikor beraktam, sem puhább, sem szárazabb.
2023. jan. 4. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 NTBS ***** válasza:
60%
Vedd meg az egész kiló kenyeret. És egyél többet.
2023. jan. 4. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Ha pultba kérted akkor kettévághatja simán. Én is mikor megyek boltba mindig másfél kg kérek
2023. jan. 14. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!