Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Miért nem működik a BFF...

Miért nem működik a BFF alkalmazás?

Figyelt kérdés
Van egy app ami olyasmi mint a zenly, és gondoltam letotltom meg minden. És ugye kérte a teloszamom azt meg nem írtam be hanem utólag akartam és amikor beirtam akkor küldenie kellett volna egy kódot SMS-ben amit nem kuldott el, és ezután valami szerintem kínai nyelvű oldalra vitt de inkább kileptem onnan mert ki tudja mi volt, de azóta nem enged be az alkalmazásba.

2023. jan. 5. 09:04
 1/2 A kérdező kommentje:
már közben megoldodott csak annyi hogy egyáltalán biztonságos? nem fog ellopni adatot vagy bármi ilyesmi?
2023. jan. 5. 12:30
 2/2 anonim válasza:
Én pont ugyanígy jártam. Letöröltem,újra telepítettem, és nem merem a telószámom megadni,nehogy megint kizárjon és kereshetek megint meg mindenkit az újratelepítés után.
2023. jan. 6. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!