Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Miért van velem ez a "fura"...

Miért van velem ez a "fura" érzés?

Figyelt kérdés
Tinilány vagyok, és mint minden második velem egykorú lánynak, nekem is tetszenek fiúk, a baj az, az hogy amikor megtudom hogy nekik is tetszek én, onnantol kezdve mintha valaki sugná hogy "ne tetszedjen többet mert nem szabad" elkap egy nagyon fura előérzet és megszünik az adott személy iránt az az érzésem hogy még mindig kellene vagy tetszene. Meg inkább az olyan fiu kell tudatalattlan aki elerhetetlen valamilyen szinten, vagy mert idősebb vagy mert másmerre lakik vagy picit híresebb. És eddig az összes fiunál éreztem ezt az érzést. Lehet hogy nagyobb koromba ez változni fog, de egyaltalan minek van ez?
2023. jan. 8. 02:14
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!