Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Miért vagyok néha féltékeny a...

Miért vagyok néha féltékeny a baratnoimre?

Figyelt kérdés
Néha mikor írják hogy itt vannak ott vannak nem írok nekik rosszakat csak valahogy ilyen irigység érzés kap el, vagyis valahogy nem tudok örülni más örömének és féltékeny vagyok, tulajdonképpen nem akkarok ilyen lenni, mert ilyenkor akarmennyire is irigy vagyok sose írok olyat h az adott személy rosszul érezze magát, tehát nem veszem el a kedvét es elő adom hogy örülök, de egyaltalan nem akarok ilyen lenni hogy irigy vagy féltékeny legyek másokra. Mit tudok ezelen tenni? Tanácsok

#tini #barátság #tanács #Legjobbbarinok
2023. jan. 8. 03:56
 1/2 anonim válasza:
Próbálj koncentrálni azokra a jó dolgokra, amik az életedben megtalálhatók.
2023. jan. 8. 06:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 Shora ***** válasza:
Szerintem próbálj pozitív dolgokat találni a saját életedben, ne hasonlítsd a te helyzeted máséhoz. Igaz nem tudom milyen helyzetben vagy de próbálj programokat ki te is, utazz, fedezz fel. Nem kell természetesen drága helyeknek lennie de foglald el magad te is, szerintem csak hiányolsz valamit az életedben. Ilyen időszakom nekem is volt aztán pedig mindig elhessegettem ezeket a gondolatokat és eszembe jutott, hogy amúgy én nálam is milyen jó dolgok voltak/vannak. Irigykedés néha normális érzés amúgy, nekem is voltak a barátnőim felé, persze amíg nem kívánsz nekik vele rosszat vagy bántod vele őket szerintem nincsen vele semmi probléma :)
2023. jan. 8. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!