Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Milyen lenne a velemenyetek...

Milyen lenne a velemenyetek egy ilyen esetre? (Baratokrol szolo téma) (hosszu sztori)

Figyelt kérdés
Az unokahugom tizenéves tinilány, Angliába laknak már egy 8 éve kb, vannak Magyarországról baratnoi ovibol első osztalybol stb, meg igy olyanok is akik messziről rokonai neki. Eléggé jóba volt veluk, en mindig nagyon jo kapcsolatot ápoltam az unokahugommal mindent elmond nekem, illetve mindent észreveszek rajta, észrevettem hogy valami nagyon bántja ezért nehezen de ki szedtem belole, most követketkezik az egesz történet. Elmesélte hogy csinált tobb kamu fiokot, fiú néven meg ilyesmi, és elhitette a Magyarországi baratnoinek hogy azok a rokonai, vagy az Angliai ismerősei, a Magyarországi baratnoi elhitték, és az unokahugom a kamu fiokbol irogatott a lanyokkal, lenyeg h elő adta h olyan fiu mint a filmekbe ezek a palik, vagyis ő azt mondta nekem hogy "elő adtam hogy olyan fiú személyiségem van mint amire én vágyok nagyon" az osszes lany full szerelmes lett ezekbe a kamu fiokokba, de egyikse tudta hogy ez a baratnojuk vagyis az unokahugom. A lanyok valahogy elkezdtek gyanakodni nyomozni meg ilyesmi, es valahogy ki derült, de az unokahugomnak nagyon büntudata volt, es azt mondta hogy azért csinálta mert már annyira unatkozott elterelte a figyelmet mikor a lanyoknak irogatott a kamu fiokbol. Nem konkrét azt derult ki hogy az unokahugom hanem hogy kamu, aztan ugye nyilván az unokahugomra gyanakodtak, ezmiatt volt depresszios az unokahugom meg minden, vegulis nagyon lassan derultek ki a dolgok, es mire teljesen ki derultek a dolgok a lanyok nem is ugy reagáltak a dologra, mintha mondjuk azelőtt 2 héttel tudták volna meg. A lenyeg hogy ezekután az unokahugomnak annyira olyan szinten lelkiismeret furdalása volt hogy inkabb leírta ezeknek a baratnoinek hogy ő se tudta miert csinált ilyeneket meg hogy inkább marad egyedul baratok nelkul mert ugye bűntudata van (ezzel maganak csinalt rosszat, mert nem a lanyok írtak neki hogy nem beszélnek vele tobbet hanem ő mondta a lanyoknak hogy jobb lenne ha megszakitanak a kapcsolatot) én ugy vagyok ezzel az egesz sztorival hogy ezt a mai világba minden tizenéves megcsinálná nyilvan azok akik mar tenyleg annyira unatkoznak meg otthon ülnek hogy ilyeneket csinálnak. Nemtudom hogy normalis e ez, mert azert nem olyan nagyon komoly dolog nem azt mondom hogy szép meg full normalis dolog, de hány tizenéves csinal ilyeneket a mai vilagba? Az egyik lany az "áldozatok" közül, azt mondta hogy "ebbe a nagy unalomba ő is megcsinalta volna ezt". Unokahugom mondta hogy Azota mióta nem beszel ezekkel a lanyokkal azota ezek a lanyok utaljak pedig normálisan szepen valtak el egymastol az utolsó üzeneteket is mutatta nekem az unokahugom (tenyleg szepen es normalisan valtak el) a unokahugom egy nagyon jó szívü lany, mert kegyetlenul megbanta napokig nagyon szomorú volt ez miatt, es azert nem kell felteni azokat a lanyokat se megvan a hírjük nekik is. De szerintem ők nem lettek volna ilyenek hogy inkabb maradnak baratok nelkul egyedul bűntudat miatt, szerintem ők el se mondták volna magukat, mert vegulis az unokahugom vallotta be, azota hiaba szepen valtak el valamit gondoltak egyet a lanyok azt azóta utalják. Nektek mi a véleményetek errol az egészről? Ti mitcsinalnatok ha a ti barataitok csinalnak ezt veletek? Esetleg ha veletek csinálnak ezt. Egyik baratnom azt mondta hogy nevetne es magát érezné cikisen hogy elhitte az egészet.
2023. jan. 13. 00:13
 1/1 anonim válasza:
Teljesen egyetértek a barátnőddel, akit a végén említettél. Lehet, hogy a lányoknak nem esett le a tantusz, h ez csak egy baromkodás volt, amit nem is kell komolyan venni. Szerintem nem volt olyan közeli a kapcsolata a csajszikkal, amilyennek hitte. Én szívesen megcsinálnám bármikor ezt az én barátnőimmel, mert tudom, h úgyse vennék komolyan és csak röhögnénk az egészen :)
2023. jan. 15. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!