Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mennyi idő alatt jön meg a...

Mennyi idő alatt jön meg a rendelésem Amazonról?

Figyelt kérdés

Most először rendeltem az oldalról és azt írták, hogy március 8.án jön meg a csomag de az rengeteg idő. Utána néztem neten és mások az írták, hogy 2-3hét max egy hónap. Akkor nekem miért két hónap? Lehet azért mert le van terhelve a posta?

Köszönöm ha valaki válaszol


2023. jan. 13. 01:17
 1/1 anonim ***** válasza:

Sehol nem adnak meg napra pontos dátumot és nem is vállalnak konkrét határidőt, ezek csak átlagos szállítási idők és becslések a többi vásárló visszajelzései alapján.

Mivel minden egyes eladás körülménye (származási hely, távolság, szállítási mód, küldő és fogadó ország jogszabályai, eljárásai, termék rendelkezésre állása stb.) más, így nem is lehet mások tapasztalataira ennyire erősen támaszkodni, és elvárni hogy neked is úgy kell történnie.

Biztos oka van annak is (ez nem derül ki valószínűleg neked sem), hogy a te konkrét rendelésednél miért adtak meg az átlagnál nagyobb időt. Ebben is benne van van, hogy hamarabb, akár még később kapod meg.

2023. jan. 13. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!