Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » A pillanatragasztó feloldható...

A pillanatragasztó feloldható asztalról?

Figyelt kérdés

Sziasztok

Vettem egy kormányt, és nem tapadt le a kis tapadó korongja. Gondoltam le pillanatragasztózom az asztalra.

Most felkellene szedni, de nem jön fel.

Mit ajánlotok mivel szedjem fel, hogy ne tegyek akkora kárt az asztalban?


2023. jan. 14. 13:34
 1/9 anonim ***** válasza:
Acetonnal. Az asztal feluletet biztosan meg fogja marni az is, de hat sajnos h.lyeseg ellen nincs orvossag.
2023. jan. 14. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Hogy értve fogja marni? Helyrehozható majd valahogy ez a kár az asztalban?
2023. jan. 14. 13:40
 3/9 anonim ***** válasza:
A főbérlő nem lesz boldog. 😂
2023. jan. 14. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Hát ja, ezért akarom valahogy helyrehozni😄
2023. jan. 14. 14:19
 5/9 A kérdező kommentje:

[link]

Ez jó lenne rá?

2023. jan. 14. 14:21
 6/9 anonim ***** válasza:

Ugy ertettem hogy meg fogja marni, hogy az aceton egy eros szerves oldoszer es jo esellyel foltokat fog hagyni a laminalt, lakkozott vagy festett feluleteken mint amilyen pl. egy asztallap.


Es ugyanezert irtam hogy hulyeseg ellen nincs orvossag, majd a kauciodbol szepen levonja a fulaj a kart.

2023. jan. 14. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Ja, latom mar funkcionalis analfabeta is vagy: ha nitrohigitot akartam volna irni, azt irok, de acetont irtam. Azert acetont mert az oldja a cianoakrilatos pillanatragasztot. A nitrohigito nem aceton, nem is oldja.
2023. jan. 14. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
En az ecetes sarokcsiszolot ajanlanam.
2023. jan. 15. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Pillanatragasztó eltávolító. [link]

Nyilván nem olcsó, de gyárilag ezt ajánlják hozzá. És ahogy az egyes helyesen írja, hülyeség ellen nincs orvosság, vagy ha mégis van, annak jó ára van!

2023. jan. 16. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!