Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Szólnál azért a gyereked...

Szólnál azért a gyereked osztalytàrsa anyjának udvariasan(nem bunkòn!!),ha ez az osztàlytàrs letèpnè a gyereked iskolatàskàjáròl a cipzárt,hogy csináltassàk meg?

Figyelt kérdés
2023. jan. 16. 11:01
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Ha direkt csinálta, lehet, hogy beszélnek vele. Ha véletlen volt, természetesen nem. De attól is függ milyen idős a gyerek, ha elég nagy, intézzék el maguk között
2023. jan. 16. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
9 evesek es veletlen volt.Az osztálytársa kérés nélkül addig huzogatta amíg leszakadt.Megcsinaltassam es fizessem ki én?5000 ft ba kerül.
2023. jan. 16. 11:26
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
Ez nem véletlen volt, leírod hogy szándékosan csinálta. Csináltasd meg, kérj róla számlát, és fizessék ki. Vagy nem tudom milyen számban írtad és ki kicsoda, de a rongáló vállalja a tettei következményét és fizessen. Ha drága akkor drága, ebből is lehet tanulni. Miért az viselje a költségeit, aki elszenvedi a károkozást és még fizesse is meg magának a helyreállítást? A világ nem így működik.
2023. jan. 16. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
17%
Hogy szólnék-e? Addig ütném a gyereket amíg mozog, aztán ha az anyjának nem tetszik, ott csinálnám meg a félholt kölyke elött!!!
2023. jan. 16. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
3-as :állítólag úgy volt a szitu hogy a fiam nem tudta kihúzni a táskàn a cipzart.A fiam senkitől nem kért segítséget .Erre Ez a Gyerek kèrés nélkül odament segiteni a fiamnak és vèletlenül leszakitotta a cipzart.Akkor Ez Most szandekos Volt vagy nem ?Ki fizesse?
2023. jan. 16. 13:48
 6/15 anonim ***** válasza:
100%
Nem, ez nem volt szándékos. A gyerek pedig jót akart, ezért nekem nem lenne képem pénzt kérni a családjától.
2023. jan. 16. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%
Így már tényleg máshogy hangzik, ha segíteni próbált de a cipzár megadta magát. Mi 5000 forint egy ilyen cserén? Kibontja és kicseréli a teljes cipzárat mert beleszakított a varrásba vagy kitépett 1-2 fogat? Ha csak a fém kis nyitó tört el futott túl a varráson ami megakadályozza a kicsúszást, annak a cseréje (ha lehet) nagyon soknak hangzik.
2023. jan. 16. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
En nem kertem senkitöl penzt en csak udvariasan annyit kertem hogy csinaltassa meg.A cipzar pedig nem adta meg magàt ,Mert Aznap Reggel èn csomagoltam be es tökéletesen müködött.
2023. jan. 16. 14:30
 9/15 A kérdező kommentje:
Eleve Nem ertem ha a fiam Nem kérdés segitseget ettöl a gyerektöl Akkor Miert megy oda es kezdi El eröszakkal rángatni a cipzart amig az elszakad?
2023. jan. 16. 14:35
 10/15 anonim ***** válasza:
100%
Én akkor se kértem volna hogy csináltassák meg. Ez olyan kisstílű dolognak tűnik.
2023. jan. 16. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!