Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Meleg vagyok, mit tegyek?

Meleg vagyok, mit tegyek?

Figyelt kérdés

Nem, nem fogom elfogadni.

Soha! Mindenki heteronak hisz, és azt akarom, hogy ez így maradjon. Nem akarom, hogy másképpen nézzenek rám az emberek. Nem igazán érdekelnek a lányok, inkább a saját nemem. Van valami, ami segíthet újra heteronak lennem? Ha nincs semmi módszer, akkor fintorgóan össze fogok jönni egy lánnyal.



#meleg #Gaypanic #Melegprobléma #Hetero akarok lenni #Orvosság hogy hetero legyek
2023. jan. 17. 14:20
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%
Őszintén: Milyen választ vársz? Lesz egy csodaszer, amitől hetero leszel, vagy egy átnevelő tábor vagy vmi? Fogadd el ember, különben tagadásban és boldogtalanul éled le az egész életed. Te döntésed.
2023. jan. 17. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
12%
Szerintem tartsd magad távol mindenkitől! Beteg vagy! 😡
2023. jan. 17. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem ha megismersz valakit aki tetszik jobban fogod érezni magad.


Remélem nem baj ha heteróként írtam.

2023. jan. 17. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim válasza:
100%
Most jól értem? Te utálod a melegeket melegként? Egy jó tanács vagy ami vagy,aki szeret így is elfogad. Nekem volt leszbikus főnököm, nagyon aranyos csaj volt. Bemutatta a barátnőjét is. Előtte 7 évig szenvedett a fiú mellett,akit valószínűleg sose szerett, hogy a családjának megfeleljen. Szerintem ez a szomorú...nem az,ha a saját nemedhez vonzódsz.
2023. jan. 17. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
100%
Hány éves vagy?
2023. jan. 17. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
100%

"Ha nincs semmi módszer, akkor fintorgóan össze fogok jönni egy lánnyal."


Ez a legrosszabb ötlet, ami csak kipattanhatott volna a fejedből. Azért, mert nem elég, hogy te is minden nap szenvedni fogsz ez miatt, de még a lánytól is elveszed a lehetőséget egy boldog életre. A megoldás az, ha elfogadod azt, ami van, és megpróbálsz boldog lenni!

2023. jan. 17. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
100%

Aki nem tud elfogadni melegnek a környezetedben, azzal nem kell együtt élni, vagy meg kell szakítani a kapcsolatot.

És mi miatt nem akarod elfogadni?

2023. jan. 17. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
67%
Fordítok: inkább tönkretessed a csaj életét, minthogy ne élj hazugságban. Gratulálok, alja ember vagy. És nem a melegséged miatt, hanem mert gerinctelen vagy, aki kihasználna mást.
2023. jan. 17. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
100%

#8

Milyen gonosz vagy! Nem tudtad hogy vannak olyan identitású lányok akik a meleg srácokra buknak?

2023. jan. 17. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
48%
Kislányok esetleg, akik nem gondolnak bele, milyen úgy élni hogy a partnered alibinek használ, de amúgy nem kíván, nem vagy neki társ. Elárulom: szar, önbizalompusztító, gyilkos dolog. Amúgy honnan veszed hogy a kérdező elárulná a csajnak mi a szitu? a nőnek nem lesz más, csak az érzés hogy szart sem ér, valamit pocsékul csinál, mert nem működnek a dolgok a párjával... Undorító dolog azért kitenni ennek valakit mert az egyik fél gyáva vállalni önmagát.
2023. jan. 17. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!