Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Borzasztó napom volt. Mit...

Borzasztó napom volt. Mit csináljak hogy alapból jobb legyen?

Figyelt kérdés

Tudom hogy este van de legalabb kapok otleteket hogy ha maskor rossz akkor mit csinaljak. Az osztalytarsam egy “picit” furcsa. Mindenre furcsán reagál. Még a semmire is. Ma csak sétáltam nem szoltam hozza es majdnem hozzam vagott egy ping pong utot.

Majdnem szettorte a kulacsom.

Kergetett. Megutott. De nem csinaltam semmit. A tanarok sem.

Itthon tanulni szerettem volna de nem jott ossze. Az agyam ki van kapcsolva, nem tudok semmire se fokuszalni. Nagyon ki vagyok merulve, de hianyozni nem hianyozhatok mert felevi dogak vannak es nem szeretnek potolgatni. Rengeteg a tanulni valo. Delutan ramjott egy siras roham. De nem voltam nagyon szomoru. Valahogy ez a nap nem jott ossze. Ha nincs jo napom mit tegyek?



2023. jan. 17. 21:26
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Először is, vágj hozzá egy kemény tárgyat ehhez a kedves osztálytársadhoz. :)



Egyébként hallgass vidám zenéket, süss valamit, olvass, nekem szokott segíteni az is , ha skincare-zek (tudom ez nem mindenkinek), vagy ha különböző ruhakonbinációkat próbálok fel. Segíthet még a rajzolás, vagy esetleg az is, ha rendet raksz a szobádban. Nézel egy jó filmet, a kedvenc sorozatodat, eszel valami finomat. Játszol valami játékkal. Nagyon sok lehetőség van:)

2023. jan. 17. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
5%
Az ilyen ember okkal viselkedik így. Otthon verik, megalázzák, vagy csak nem foglalkoznak vele, a gyereknek motivációja sincs semmire. Próbálj a normális osztálytársaiddal barátkozni, közben azzal a szerencsétlennel sem foglalkozol és egy idő után megunja hogy teszel rá.
2023. jan. 18. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Elsőnek:) szívesen csinálnám de elobb rugnanak ki mint ot:)

Megfogadom a tanácsod:)


Masodiknak:

En nem szolok hozza. 1 nap 1 szót. Senkinek nem szólok be. Mivel tudom milyen erzes:) en kerulom. Siman hulye es bant

2023. jan. 18. 11:59
 4/7 A kérdező kommentje:

2.nak:) ezt lehagytam:)

Sajnos barátkozni nem tudok mert mindegyik osztálytársam utál es azt mondjak hogy ronda vagyok, gonosz stb. De ezt ugy mondjak hogy egy normalis tanitasi nap kb. 5 szot szolok hozzajuk:)

Baratkozni nem tudok egyik sem olyan mint en, teljesen mas a stilusuk, egy ovis agyiszintjen vannak. Akikkel meg joban voltam mikor gyerek voltam ok meg flegmak es ketszinuek. Ugy neznek ram mintha csak egy hangya lennek hozzajuk kepest. Szoval baratkozni nem tudok, ha a gyereknek szolok be aki megutott akkor meg jobban utalni fog. Szoval az iskola rossz. Kb. 100 gyerek jar az iskolaba abbol 99 gyereket nem szeretek:) a tanarok se szeretnek kiveve kettot:)

2023. jan. 18. 21:37
 5/7 anonim ***** válasza:
Egyutterzek veled. Velem is hasonlo a helyzet. Kitartast❣
2023. jan. 19. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 Mendy98 válasza:

Engem is bántottak sulis koromban.

Másik iskola lenne a legjobb és h próbálj tényleg normálisan, nem feltűnően viselkedni majd ott sem.

Ha nem tudsz másik suliba menni.. Sajnos nem tudom mit tehetnél.. Még így 24 éves fejjel se tudom, h h kellett volna, csak annyit tudok, h otthagyni a sulit, h egyáltalán nem tanulok, rossz ötlet volt...

Mindenképpen tanulj. Valahogy próbáld kizárni őket, de ne csicskulj be, védd meg magad. A tanárnak, családtagjaidnak szólj mindenképpen.


24/L

2023. ápr. 14. 05:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Azért van ez, mert valahogy te lettél a "leggyengéb láncszem". Erőt kell demonstrálnod ahhoz hogy ez megváltozzon. Ha nem megy, egészen a suli végéig te leszel minden rossz viccnek, szivatásnak a céltábjlája. Velem is ez történt. Hihetetlenül sok hátránnyal jár az egész felnőtt életre. Nem alakul ki rendesen a szociális készség, aminek egész életedben kárát fogod látni. Egyszóval vágd pofán azt amelyik a legtöbbet baszirgál, de kegyetlenül. Follyon a vére, lilujon be a pofája. Sajnos a suli ilyen, akár egy börtön, vagy egy primitív törzs. Ha a tanárok elővesznek miatta, akkor védekezz azzal, hogy állandóan piszkáltak, bully-ztak. Amelyik suliban ezt nem veszik komolyan onnan meg nem is baj ha eljössz.
2023. máj. 12. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!