Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Van/vannak e itt esetleg...

Mercedeszgeczi07 kérdése:

Van/vannak e itt esetleg olyan párok, akiknek a férje kp.ban kapja a fizetését, és a babváró hitelt megkapták? Mi is igényelni szeretnénk, minden feltételnek megfelelünk, viszont a férjem kézpénzben kapja a fizut.(építőipar)

Figyelt kérdés

Nemtudom ha esetleg egy NAVos jövedelemigazolást kérünk, van e olyan bank ahol ezt elfogadják?

Gránit banknál megkapnánk de csak pár hónap múlva, mert a Gránit bank 23. Éves kort vár el, mi idén töltjük év végén, de ha más banknál van lehetőség, nem szívesen várnánk addig. Köszönöm ha elolvastad.



2023. jan. 20. 18:51
 1/5 anonim ***** válasza:
90%
A nav milyen jövedelemigazolást adna? A párod feketén dolgozik tehát papiron nincs jövedelme.
2023. jan. 22. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Be van rendesen jelentve? Fizetésről papírokat alàír?

Mert építőiparra ezek nem jellemzőek itthon.

2023. jan. 22. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Az, hogy kp-ban kapja a fizut, nem kapcsolódik ahhoz, hogy be van-e jelentve vagy sem. Lehet kp-ban kérni bárhol.


Más kérdés, hogy epítőiparban a kp altalában feketét jelent.


Tuti segítőkész lenne a NAV, ha bemennétek, hogy 5 éve nem fizetett a csávód adót, ki tudnának-e segíteni titeket egy igazolással :D

2023. jan. 25. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

"Mercedeszgeczi07"


Névből ítélve IQ szint a plafonon 😂😂

2023. jan. 25. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Engem is érdekelne a válasz. Nekem is a fizu kp-s pedig rendesen be vagyok jelentve, a párom úgyszintén kp ban. Jövedelmünk hivatalosan is van. Kapunk így babaváró hitelt?
2023. febr. 2. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!