Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mit jelent az alábbi jelentés?

Mit jelent az alábbi jelentés?

Figyelt kérdés

Rendeltem Kínából egy csomagot,elvileg már repülőn van. A legutóbbi tájékoztatás szerint ez van írva:


Gyorsítótárazás ideje: 2023-01-20 21:35:23 (GMT+01:00)


De ez most mit jelent? Valaki tapasztalt már valaha hasonlót?

Köszönöm!



2023. jan. 20. 22:26
 1/4 anonim ***** válasza:
Énnekem gőzöm sincs, de tippem azér van. :):) Arra gondolok, hogy valahogy a külföldre, messzire történő szállítást valami speckó módon kezeli ez a cég, hogy pl ne két hét alatt kapd meg; hanem csak egy. Vagy ne három, hanem csak kettő, ezért valmai olyan pakkba rakatják a postán, hogy hamarabb sorra kerüljön, hamarabb kézbesítsék. :):) Ez a tippem. :):):):):):
2023. jan. 21. 02:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Aha. Hát nem tudom én fix hogy nem rendeltem hozzá express szállítást. De nekem ez relytély hogy miez. De most megnéztem és eltűnt az oldalról .....
2023. jan. 21. 02:59
 3/4 A kérdező kommentje:
Rejtély*
2023. jan. 21. 02:59
 4/4 A kérdező kommentje:

Na most megnéztem újra most ismét ezt írja csak más a dátum meg az időpont.



Gyorsítótárazás ideje: 2023-01-21 02:28:40 (GMT+01:00)



Nem értem mi ez. Ha valaki tudja ne tartsa magában. Köszi. Én még ilyent nem láttam pedig szoktam rendelni Kínából :)

2023. jan. 21. 03:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!