Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Novaphone vélemények? Valaki...

Novaphone vélemények? Valaki vett már innen telefont?

Figyelt kérdés
2023. jan. 22. 22:17
 1/3 anonim válasza:
100%

Iphon lett veve onnan

Átnézik szerintem jó.

Nezz szét van még a mobilpont pl.

2023. febr. 10. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 Timikecica válasza:
Én nem ajánlom senkinek ahonnan én vettem.az ottani főnök egy lekezelő fent "hordom az orrom"kivagyok mivagyok.de az alkalmazottaival ahogy beszél csoda hogy van még ember aki ott dolgozik.szóval nekem 2perc alatt egy unszimpatikus ember.ezért nem is szerettem volna ott vásárolni,de csere volt.de azt is megjártam vele.
2023. máj. 17. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Én már kétszer is rendeltem tőlük. Mindkétszer jóval a versenytársak ára alatt jutottam hozzá a kiszemelt készülékhez. :)

Az egyik egy Samsung Galaxy A32 5G volt. Egy enyhén karcos, de hibátlan készüléket küldtek, hibátlan akkumulátorral. Új töltőt és adatkábelt adtak hozzá.

A másik egy iPad mini 4 volt, szintén enyhén karcos, de hibátlan készülék, 100%-os akkumulátorral. Ehhez is új töltőt és adatkábelt adtak. Gyári dobozt egyikhez sem kaptam, saját dobozba csomagolták. Ez utóbbit másodlagos táblagépnek vettem iPad 9 mellé, amit bátran magammal merek vinni, ha baja lesz, nem volt drága, de az anyaghasználata miatt nagyon strapabíró. Meg a mérete is nagyon kompakt, könnyen hordozható. Munkahelyen ma menőztem is vele. :)

Az alap garancia 3 hónap, ami plusz pénzért akár 1 évig kiterjeszthető. Bár szerintem ha hiba van, 3 hónap alatt kijön, sőt pár nap után, így én ezt nem kértem. De nem is tapasztaltam hibát, minden simán ment mindkétszer a rendeléstől a csomag átvételig.

márc. 11. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!