Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Ha az van irva h cover…....

Ha az van irva h cover…. Vmilyen ruha vagy cipo, (maga a honlapon szerepel ez a szo) akkor az biztos h hamasitott, nem eredeti termekekre utal termekekre utal? Ha nem, akkor mire?

Figyelt kérdés
2023. jan. 23. 06:08
 1/8 anonim ***** válasza:

Cover = huzat (mármint nem a hideg fuvallat, hanem valaminek a bevonása, letakarása, pl. párnahuzat)

Én még nem hallottam a cover kifejezést a hamisítványra, inkább replikának szokták hazudni.

Persze ettől még lehet bármi. Ha esetleg belinkelnéd, hogy hol láttad, talán lehet értelmesebb választ adni...

2023. jan. 23. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Igaz,

[link]

Ez lenne az oldal

2023. jan. 23. 13:16
 3/8 A kérdező kommentje:
Es pl vannak cover enekek, amik ugye nem eredetik… azert gondoltam erre
2023. jan. 23. 13:17
 4/8 anonim ***** válasza:

Pfff...

Az egy dolog, hogy nekem be sem jön az oldal, de már a nevéből egyértelmű, hogy átverés. Itt nem hogy eredetit nem kapsz de hamisítványt sem.

Nézd már meg kicsit azt az oldalt, ha nálad működik:

Van magyar elérhetőség, adószám?

Szociális média linkek, amik valós saját profilra mutatnak, nem a főoldalra?

Ne légy bolond.

Honnan a francból találjátok ezeket az egyértelmű átveréseket?

És hogyhogy nem tűnik fel?

2023. jan. 23. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Valamint még arra is kíváncsi lennék, hogy az itteni keresőt miért nem használod? Nem te vagy az első csóró aki nevetségesen óccsón venne "eredeti" márkás terméket.
2023. jan. 23. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

60k-ert csak eredetit adnak

Max visszakuldom

2023. jan. 23. 16:01
 7/8 anonim ***** válasza:

Lol, ha nem kapsz semmit azt hogy küldöd vissza és nem utolsó sorban hova, és ha nem tudsz kapcsolatba lépni velük a problémád miatt, akkor minek?

Ugyan, csak viccelek, tök megbízható cégnek tűnik, vásárolj bátran náluk.

2023. jan. 23. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
K bro
2023. jan. 23. 18:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!