Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Ha új vagyok a marketplacen...

Ha új vagyok a marketplacen és feltettem egy hirdetést, hogy tehetek fel mégegyet? És mikor?

Figyelt kérdés

Azért mert a következőt írja nekem a face:


"Mivel új vagy a marketplacen, átmenetileg korlátoztuk, hogy hány apróhirdetést tehetsz közzé illetve mennyi üzenetet küldhetsz.

Ezzel a célunk az, hogy az eladók és a vevők számára egy formán jobb közösséget tudjunk teremteni."


Mennyi idő amire megengedi, hogy kitegyek több hirdetést?



2023. jan. 23. 19:27
 1/1 anonim ***** válasza:

Bizonyos időközönként próbálkozz. Amíg ez nem lehetséges, addig pedig keress olyan célcsoportokat, ahol megvennék az adott cuccodat.

((Pl. könyvet könyves csoportban, vagy tematikai csoportban, pl. Star Wars könyvet, Star Wars csoportban)) Az már csak a csoport adminjától függ, hogy mennyire engedi a csoporton belül ezt, de jellemzően ezek direkt kereskedő jellegű (adok-veszek) csoportok.

2023. febr. 2. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!