Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Milyen autót vennének 1 és...

Milyen autót vennének 1 és két millió között?

Figyelt kérdés

2023. jan. 24. 18:38
 1/4 A kérdező kommentje:
Vagy vennétek ha tegeződünk*
2023. jan. 24. 18:39
 2/4 anonim ***** válasza:
Ez így elég tág kérdés, mivel nem ismerjük az igényeket. Családi autó lenne vagy munkábajárós? Autópálya szóba jöhet? Az üzemanyagárak tekintetében én most egy kisebb motorral szerelt benzinesre szavaznék.
2023. jan. 24. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Nincs feltétel. Csak hogy kinek mi tetszik ilyen áron.
2023. jan. 27. 17:00
 4/4 anonim ***** válasza:
Nekem most egy ufó civicem van 1.8-as benzinmotorral, szeretem is, csak elég drága fenntartani. 2,2-ért vettem, manapság is akkörül mennek, a dízeles verzió 1,5 körül, de nem véletlenül. Másfél éve vettem, amikor még nyugi volt, most inkább vennék egy Mitsubishi Coltot, vagy esetleg egy Toyota Priust az üzemanyagárak miatt. Sajnos nehéz a lábam, ezért télen 7,5-8-at simán megeszik a Hondám, viszont nyáron nagypapa stílussal még az 5,4-es fogyasztást is ki tudtam hozni belőle(ez sem jellemző, 6,5 szokott lenni az én vezetési stílusommal). Egy 1.8-as benzines motortól szerintem ez nem rossz, és bizony van benne elég erő.
2023. jan. 28. 07:01
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!