Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Honnan tudom hogy milyen...

Honnan tudom hogy milyen súlyos a lúdtalpam és hogyan tudok segíteni rajt Lúdtalp betéttem van?

Figyelt kérdés
2023. jan. 24. 20:59
 1/3 anonim ***** válasza:

nem jó hírem van..ugyan a modern világ mindenfélét kitalált már, csakhát...


Ez egy régi módszer, mondhatni ósdi, de hatásos..persze életkor függő.


Nekem olyan lúdtalpam volt, hogy hápogott(anyámnak is)..ezért gyerekkorom óta évente új lúdtalpbetétet csináltatott, és csak magasszárú cipőben engedett járni (ez nyáron volt nagy buli...klott gatya, magasszárú cipő)...ennek ellenére a katonaorvos besorozott..


A laktanyában az első nap futni kellett..na ez nekem az alumínium betét miatt nem ment..balhé lett, mire megmutattam a csizmából zörögve kieső betétemet..


Telefonközponzos lettem.


Eddig a mese, de a lúdtalpam nagyjából megjavult...a derekam sosem fájt.


Szóval magasszárú cipő az feltétlen(divatos, lábhozsímuló)és alubetét..

2023. jan. 24. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ha már nem tudsz menni, akkor súlyos.
2023. jan. 24. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
18 éves vagyok, rendészeti szakon tanulok és így elég sokat sportolok szeretem is csinálni viszont sokszor nehézkes és fáj is szeretnék ezen javítani. Mit tegyek?
2023. jan. 25. 00:13

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!