Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Használt ruhát kik visznek el?

Használt ruhát kik visznek el?

Figyelt kérdés

Édesanyám sajnos elhunyt.

Sok ruhája megmaradt. Szeretném, ha nem a kukában végeznék, hanem még valaki tudna örülni nekik. Hívtam a Caritast, de már nem vesznek át használt ruhát, olyan sokat kaptak.

Olyan átvevő lenne jó, aki kijön érte, és elviszi (Bp. 8. kerület). Nem nagyon van lehetőségem sehová a városban vinni.



2023. jan. 26. 15:47
1 2
 11/16 veterán vas ***** válasza:

#10!

Talán nem érted, de nem akarom látni, ahogy az utcán dobálják szét a Mamám egykori ruháit, cipőit.

Nem sajnálom senkitől, akinek kell neki az vigye, és használja.

De lehet, hogy a gangeszparti túrkáló, aznap éppen gyerek cuccot keres, vagy valami menő tini holmit, és a 80 éves nénike legjobb, legtisztább ruhájára is azt fogja mondani, hogy "kell a ráknak".

De még ezzel sem lenne baj ha visszatenné, csak annyira primitív, hogy szétdobálja az egészet a kuka környékén. :(

2023. jan. 31. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 A kérdező kommentje:

Én is így vagyok.

Anyukám azokat a ruhákat hordta, szerette.

Farmer, ing, dzseki, télikabát.

Annak örülnék, ha valaki még hordaná, valakit még melegítene, védené a széltől, hidegtől a viselőjét.

Azt nem akarom, hogy az utcán dobálják szét a ruháit.

2023. jan. 31. 13:07
 13/16 anonim válasza:
91%
Rohadt egy világ ez hogy segíteni akarunk és attól kell félni hogy cserébe meglopnak
2023. márc. 24. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
0%

De ha a szemétbe van nem mindegy mi lesz a sorsa? Anyáknak már úgy sem kell, a csövest meg meg kell fejel k ha többszöri felszólításra sem hagyja abba a saját kukád túrását, én rá szoktam szólni, volt h megijedt és elszaladt. Ha nem hagyja abba adsz neki két sallert aztán kész. Nem kell hagyni h szetturja a szemeted. Szetnyűtt, kopott göncök amúgy , senkit nem fog melegíteni. Tűzre való! Ha pedig jó ruhái vannak anyukadnak divatos márkás ruhák akk meg add Ida vmi jó ismerősnek. Ha annyira kis kitevő angyalkák akarsz lenni karácsonykor vegyél ruhat egy szegény családnak.

Részvétem amúgy meg nem akarok bunkó lenni de anyád ruhája meg szél h nem kell senkinek ezen nem kell csodálkozni h meg a csövesnek sem kell :D ez egyértelmű ezért kell kihajítani őket a kukába! Kevesebb gondod lesz hidd el, házikót meg el kell adni ha meg tetemes összeg folyik be belőle úgy 10 milla ami jut neked venni egy szép új szalonautot belőle. Megérdemled.

Halotti toron beteszed v melyik megjelent vendég autójába a ruhákat aztán jolvan. Ennyi az egész széptestverem nem kell túl bonyolítani a dolgokat! Csigavér!

2023. márc. 25. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
0%
#10 voltam szóval persze h nincs lehetőség sehova vinni , ilyen elnyutt ruhák senkinek sem kellenek
2023. márc. 25. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 veterán vas ***** válasza:
100%

#14!

Nem akarok a kukaturkálóval harcolni, sem verbális sem fizikai formában.

Nem tartok tőle, egyszerűen nem az én stílusom.

Különben sorházbam lakom és a társasházi kontérnert sem kívánok felügyelni amig megérkezik a szemétszállító.

Központi fűtéses lakásunk van, vagyis nem tudom tűzre tenni a megmarad dolgokat.

Mamám személyes ruháit nem kívánom ismerősenk adni, szerintem el sem fogadná.

A halotti toron más autójába becsempészni a zsákot.... gusztustalan ötlet.

Szóval köszi, de ezek nem járható megoldások.

2023. márc. 26. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!