Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Vannak itt hideg színtípusú...

Vannak itt hideg színtípusú emberek?

Figyelt kérdés

Hideg színtípusú vagyok. Nagyon nehéz bármilyen sminket vásárolnom, minden sárgán áll rajtam, főleg az alapozók. Akik az én cipőmben jártok, tudtok ajánlani jó alapozókat, és egyéb sminkeket? Vannak márkák akik direkt hideg színtípusú embereknek gyártanak sminket?

Eddig csak az alverde alapozó és korrektor terméke vált be, de már nem lehet sehol se kapni a legvilágosabb árnyalatot, ami tökéletesen állt.

A magyaroknak ilyen nagy része meleg típus, hogy minden termék nekik áll jól?



2023. jan. 29. 22:20
 1/4 anonim válasza:
Ha rám hallgatsz, bemész egy kicsit komolyabb boltba ahol smikeléshez való szereket árulnak. Ott kifogod tudni választani a a bőrödnek megfelelő színeket. Ne a DM-ben pancsold magad ahol kevés a színkombináció az alapozókból is. ;)
2023. jan. 30. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Metionin ***** válasza:
Nyx márkájú alapozót használtam amíg kellett, abból van hideg.
2023. jan. 30. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Hideg tél vagyok. Én áttértem a BB krémre, PomPom, magyar natúr kozmetikum, így a bőröm is bírja, illetve a fejem sem lesz természetellenes sárga. Nekem a világos árnyalat vált be.


'A hideg tél számára azok az alapozók és korrektorok a legjobbak, amelyek harmatos vagy szaténos felületűek. Kerüld a sárga és barackos tónusú termékeket, mert ezek ellentétesek a természetesen hideg arcőrrel. A teljesen matt felületek sem előnyösek.'


Nekem érzékeny a bőröm sajna, de a Loreal true match alapozók közt nézz körül, 1/2/3C.


Ill én Alverde sensitive bőrre való kőpúdert használok, azt is ajánlanám egy próbára, hátha bejön Neked is!


[link]


[link]


[link]

2023. febr. 2. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Magyarországon a hideg színtípusú emberek vannak többségben, azt hallottam valami Youtube videóban. Csak a boltok ezzel nem foglalkoznak.
2023. márc. 11. 01:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!