Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Ciki lenne nov. 2. Án télikabá...

Ciki lenne nov. 2. Án télikabát a és bakancsban suliba menni?

Figyelt kérdés

Náthás forma vagyok és nagyon fázós.. mindig előbb elő veszem a téli cuccokat mint mások... de mindig is kellemetlenség éreztem hogy mások Pulcsi vagy vékony kabát meg sport cipő én meg télikabát bakancs reggel fel6kor indulok már suliba nagyon hideg van akkor már...

Szerintetek?



2022. okt. 30. 09:28
 1/5 anonim ***** válasza:
40%
Dehogy ciki. Mások már régebb óta járnak télikabátban. Mi is az osztályban többen vagyunk fázósak, és melegen öltözünk. Rajtam már órán is [link] kabát van majdnem egész októberben. 17/l. Ha fiú vagy, akkor se gáz a kabi meg a bakancs.
2022. okt. 30. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Én meg még rövidnadrágban járok pulcsival. Ha engem nem érdekel, ki kit gondol, téged se érdekeljen :)
2022. nov. 1. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nem gond.
2022. nov. 1. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Fiú vagyok, de már én is el bírnám viselni magamon a télikabátot. Idénre fel vagyok készülve, vettem egy kályhameleg, vastag combközepes pufikabátot, óriási szőrmés kapucnival, bélelt téli nadrágot, bakancsot, sapkát, vastag kesztyűt. Mikor mindet felvettem, úgy éreztem hogy mínusz 20ban is órákat ellennék kint, a kapucnit feltéve a szelet sem érzem. 🙂
2022. nov. 1. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Nálunk elég hidegek a termek (úgy süt a nap, hogy későn melegszenek fel). Ezért nálunk is mindenki kabátban ül általában. Egy lány még plédet is hord magával.
2022. nov. 2. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!