Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mit csinálnak azok akik...

Mit csinálnak azok akik kiesnek a valóvilágból?

Figyelt kérdés

Nagyon értelmetlen kérdés, de csak azt tudom elképzelni, hogy haza mennek és nézik tovább.

Visszamennek dolgozni vagy fekszenek még otthon pár hónapot, ilyesmikre gondoltam.

Tudom erre csak az tud válaszolni aki ott volt, de hátha..



2023. febr. 3. 23:38
 1/6 anonim ***** válasza:
Átmennek a big brotherbe.
2023. febr. 3. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
74%
Élnek tovább😄 Értelmetlen kérdés de mind1
2023. febr. 4. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
79%
Szerződésük van két évre, elhívják őket jó pár helyre, és kötelességük menni. BeleValó részek, Reggeli, a korai kiesőknek kb ennyi jut, meg az Insta oldalukat kötelességük működtetni és a VV nevet megtartani egy ideig. Aki tovább bent marad és foglalkoztatni szeretnék, annak lesz több lehetősége, mint Merci is aki szerepelt a Celeb vagyokban, aztán műsorvezetőnek is berakták a BeleValóba. Még van egy rakás műsor az RTL-en, oda is behívhatják őket. Azt már nem tudom mennyire kötelezik őket a szerződés, hogy csinálják, de pénzért van, szóval valószínűleg a legtöbben szívesen szerepelnek tovább az ilyenekben. Zsu megnyerte, ő volt Konyhafőnökben és másról nem tudok, Vivi szerintem semmiben nem szerepelt, csak reklámozta a VV11-et, mint győztes. Ő a családi éttermükbe fektette a pénzt, meg plasztikázott és utazott. Szóval nem valószínű, hogy kötelező a további szerep, kivéve a kiesésük után a riportok, Reggeli, insta live, miegyéb, mert az friss. A VV játékosok több mint felét biztos, hogy fel se ismerni manapság, vagy mégis tudják róluk, hogy kicsoda, de nem érdekel senkit. Szerintem max pár hét vagy legrosszabb esetben 1-2 hónap a lecsengési idejük, aztán lehet menni dolgozni, már ha kellenek. Volt ügyvédnő is a VV-ben, akinek állítólag gondjai lettek a szerepből, de hálistennek a legtöbb, aki odamegy, az selejt, pincér, pultos, munkanélküli, nagy semmi, lecsó, akiknek tökmindegy, hogy leégetik magukat, szóval mennek vissza dolgozni, ahogy előtte tették.
2023. febr. 4. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
0%
Agyhalottként folytatják tovább szánalomra méltó életüket. Nincs az a pénz, hogy én hajlandó legyek ilyen marhaságokra.
2023. febr. 4. 07:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
32%
Zártosztályra kellene bedugni őket. Meg azokat is, akik nézik.
2023. febr. 4. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
70%

3-as válaszoló nagyon jól leírta, néhány dologgal mégis kiegészíteném. A játékosokat az RTL csak a Való Világra szerződteti, illetve a műsor után x ideig rendelkezésre kell állniuk. Pl. egy Fókusz-riportra, Reggelibe való meghívásra. Egyéb műsorokban való szereplésekért külön szerződteti a csatorna őket.

A műsorban való szereplésért a játékosok időarányos honoráriumot kapnak (ma nem tudom mennyit, de ez a VV5-ben szereplő rokonom esetében 100+ nap után néhány százezer forintot jelentett), abból egy darabig el lehet lenni, mindezek mellett a népszerűbb karaktereknek meg szoktak lenni haknik (fellépések szórakozóhelyeken pénzért), valamint sajtóeseményekre is egy darabig hivatalosak (korábban a Story gálára pl.). Korábban egész szép összegeket lehetett összehaknizni, ma nem tudom van-e még ilyen. Nem mellesleg az utóbbi két évadban az instajukat is kezelik a műsor alatt, így több tízezres követőszámokkal sokan influenszerként is pénzt keresnek.


Igazából a műsor utáni lehetőségek hamar véget szoktak érni. De mintha a VV10 óta jobban felkarolnák a játékosokat. Bálint a műsor után ÉNB-beli szerepét visszakapta, szerepelt a Survivorben (nem kis pénzért), Robihoz hasonlóan szintén volt a Konyhafőnökben (ez sem ingyen megy ám), folyamatosan hívják a Reggelibe és játszott színházban is.


Mégsem ő “vitte” eddig celebként a legtöbbre, hanem Merci, aki szintúgy havonta vendég a Reggeliben, megjárta Kolumbiát a Celeb vagyok…-ban (ami az egyik legjobban fizető műsor a szereplőknek), most vezeti a Belevalót és biztos, hogy fogják még foglalkoztatni.


Egyébként az az ügyvédnő, aki szerepelt a VV-ben sok éve csak írásbeli megrovásban részesült egy fegyelmi tárgyalás keretében az Ügyvédi Kamarától, semmi hátránya nem származott az ügyből. Közvetlenül a műsor után - a VV-s nőkkel ellentétben - megtalálta az igazit és férjhez ment, családot alapított. :-)

2023. febr. 18. 06:31
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!