Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Csomagot akar feladni nekem,...

Csomagot akar feladni nekem, egy külföldi ember , de a Színét wordv ide express által.Nem tudom, miért kell én fizessek a csomagatvétel és mennyibe kerül..Tudom külföldröl érkezik , de nekem ez gyanús és minden adatot kért.Vélemény? Csalás vagy nem?

Figyelt kérdés
2023. febr. 4. 16:03
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%

Ez átverés. Minden hirdetőoldalon bepróbálkoznak ezzel akár többen is, hogy rávegyenek valamilyen kezelési/szállítási díj vagy hasonló kifizetésére, és fizetés után el is tűnnek. Tiltsd és töröld az ilyen üzeneteket.


Azért legközelebb olvasd vissza mit írtál, mert ennek semmi értelme: "Színét wordv ide express"

2023. febr. 4. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%

Minden nap tucatszám jönnek ilyen adathalász levelek. Szűrni sem tudom, mert minden kombinációt kekerülnek.

Közös ismertetőjelük a magyartalan fogalmazás.

2023. febr. 4. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
csalás
2023. febr. 4. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Nem tudom remélem nem lesz gondom , kiadtam címem telefonszámom, személyi igazolvány, nem tudom nem lesz bajom?max nem veszek át semmit.Mert ez "nemzetközi csomag" ha .de fura már ez nekem..
2023. febr. 4. 17:54
 5/12 anonim ***** válasza:
Na, megint egy troll.
2023. febr. 4. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Drága buta barátom!

A csomag küldője ismerősöd? Vársz tőle csomagot? Mióta kell egy küldemény feladásához a címzet nevén és a kézbesítés helyén kívül bármit megadni?

2023. febr. 4. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Persze, hogy nem veszel át semmit. Tudod miért? Nemlétezik semmiféle csomag. Viszont az adataiddal visszaélhetnek.
2023. febr. 4. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Ne etessük a trollt.
2023. febr. 4. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
kamu kerdes
2023. febr. 4. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:

Erre van az a megoldás, hogy új személyi igazolványt csináltatok?

Ha már ilyen hülyeséget csináltam 😮

2023. febr. 5. 19:17
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!