Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mit csináljak?Takarító vagyok...

Mit csináljak?Takarító vagyok és nehézséget okoz a szemetelés.Segítség.

Figyelt kérdés
Minden más feladat könnyedén megy de a szemetek zsákba öntése nagyon nehézkesen megy.Fél óráig tart míg 5 hulladékgyűjtőt leszemetelek és mindenki látja nekem ez nagyon kínos.A gondom nem a szemét felismerésével van,hanem a szemét zsákba gyűjtésével.Amikor próbálom bele tenni az egyik zsákot a másikba egyszerűen nem akar kinyitódni a zsák mindig össze záródik valahogy így akadályozva a szemét átöntését.Félek,nehogy elbocsássanak ezmiatt a bénázásom miatt.Tanácsokat kérnék szépen aki jàrtas szemetelésben.Köszönöm!
2023. febr. 6. 21:44
 1/7 anonim ***** válasza:
67%
Válassz más hivatást.
2023. febr. 6. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Gyakorolni gyakorolni:) Menni fog az.
2023. febr. 6. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Milyen szemetest ürítesz?
2023. febr. 6. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
többféléből űrítek de a zsákot mindig kiveszem előtte és azt öntöm a zsákomba.Közepesen magas műanyagos hulladékgyűjtő.
2023. febr. 6. 23:06
 5/7 A kérdező kommentje:
Ugyan mégnagyobb macerát csinálni magamnak,kösz kihagyom jól érzem magam a hivatásomban.Egy két makacs zsák nem fogja elvenni az életemet.
2023. febr. 6. 23:09
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Helyes!
2023. febr. 6. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Irodaházakban takarítok.

Eleve a szemetesekbe úgy teszem a zsákot, hogy rá van húzva körben a szélére. Ha lehet, még meg is csomózom. A szemetest fogom meg és borítom bele a nagy zsákba a benne valót. Ha nagyon piszkos, akkor kikapom és zsákostól dobom bele. Bal kézzel tartom a földön a nagy zsákot és jobbal ürítek.

2023. febr. 8. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!