Mitől lehet ez?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Olyan problémám lenne, hogy egy ideje bizsergő, csiklandozó érzésem van a mellkasomon belül. Kb egy óráig szokott tartani és magától elmúlik, sok mindent próbáltam rá de nem jó semmi. Néha szokott lenni szívszúrásom is meg egyebek. Kardiológialig rendben vagyok (SzívUH,EKG,labor) 23F



2023. febr. 7. 16:42
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Egy orvost kéne megkérdezni.
2023. febr. 7. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Nem kaptam kielégítő választ...Stresszre fogták, ami van is ezektől a fájdalmaktól.
2023. febr. 7. 23:34
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Értem, de mi, a gyakori népe honnan tudnánk? Esetleg több orvoshoz is menj el, több szem többet lát.
2023. febr. 8. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Igazuk van az előttem kommentelőknek. (értelmes válaszokat kaptál)


Addig kell szakikat pörgetni, amíg nem találsz választ.


Pl az én problémámnál felmerült a gyanúm, hogy mi lehet a gond (30év után..., mert találkoztam a fogalommal) .

A környéken az összes magándokiktól a kórházig mindenkinél voltam.


Nem mondtak semmi értelmeset és a feltételezésemről amiben duuurván éreztem, hogy az lehet a gondjaim gyökere.. Nos le akartak beszélni róla...


A tököm ki volt. Sok mellék tünetem felerősödött, stressz és minden más. Véresre kapartam fejemet stb.


Magamba forultam, aztán felcsesztem magam, háziorvostól kértem beutalót, de úgy hogy már előtte utána néztem dolgoknak a pontos helyeknek is.


S bekaphatják a helybeli "szakik".


Ugyanis a dokim már az első alkalommal, akihez BP-re utaztam leesett állal nézett, hogy a francba nem diagnosztizálták a gondomat.


Ugyanis olyan precízen összefoglaltam, leírtam mindent + régi orvosi papírokat is vittem melyek "tünetek" voltak.


Mondta, biztos nehéz lehetett s ők azon lesznek minden erővel, hogy segítsenek. Mindemellett azt hitte szakmabeli vagyok, mert durván kielemeztem a dolgaimat, minden kérdésre egyenesen tudtam a választ, mikre mások nem igazán tudnak 1 mondatot se mondani.


Az önismeretem helyén van.


Szóval, ha kell járj utána, mozgass meg mindent!


Ne kommentelőktől és belesz.rom szakiktól várd a megoldást. Megdelelő szakit kell keresni.


Az egészség mindennél fontosabb!

2023. febr. 19. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszodat!


Megkérdezhetem, hogy te mivel küzdöttél/küzdesz amire az orvosok nem találták a választ?

2023. febr. 19. 21:21
 6/9 NTBS ***** válasza:
Nem iszol sok energiaitalt, vagy kávét? Esetleg fokozott fizikai megterhelés?
2023. febr. 20. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Régen nagyon sok energiaitalt ittam, de amióta tart ez az egész, azóta egyáltalán nem iszok. Kávéból is napi 1 max 2. fizikai megterhelés pedig munkától függ de mostanában nem vészes, illetve amikor komolyabb napok voltak akkor sem éreztem, hogy erősödne.
2023. febr. 20. 16:56
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

ADD és autizmus. Ironikus, hogy ezen dolgok adtak több előnyt is és hátrányt is az életben, élethez.

Csak ugye intelligencia és személyiségem miatt a külvilág zöme ezt észre se vette/veszi, csak azok, akik tudják mikkel jár mindez. Pl szakosodott szakik, akik ezekkel a dolgokkal foglalkoznak, vagy akik ezekkel élnek, vagy akik pl érintettek, mint egy családtag.


Vannak, akik a két szó hallatán már téveszmékkel bélyegzik meg az ADHD-sokat, autistákat. Pl láttam, szemtanúja voltam amikor egy nő "na ez is ADHD-s figyelemhiányos nyomorék"

Én pedig felszólítottam, hogy ne égesse magát nyilvánosan úgy, hogy fogalma sincs miről beszél. xD


Másképp értelmezte a figyelemhiányt... kb a feltűnés vággyal mosta össze, holott köze nincs ahhoz.


Mindig is tudtam másképp működök, épp ezért nehezebb dolgom volt bizonyos nézetekből.


Semmi se egyszerű, addig kell görgetni a dolgokat, míg meg nem leled a gyökerét és arra megfelelő megoldást vagy megoldásokat.


4-es voltam.

2023. márc. 19. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Kitartást kívánok neked! :)
2023. márc. 20. 15:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!