Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mit csináljak ha félek a nyártól?

Mit csináljak ha félek a nyártól?

Figyelt kérdés
A 2022 nyaram nagyon jó volt, de ilyenkor január februárban és tavasz elején nagyon félek tőle hogy nagy csalódás lesz. És elveszítettem két nagyon jó barátomat akikkel sokat találkoztam, ráadásul lehet nyaralni sem fogunk tudni idén nyáron elmenni. Szóval nagyon félek, hogy egész nyáron csak a szobámban fogok ülni. Mit tanácsoltok, hogyan legyen jobb kedvem stb? Lehet hülye kérdés de köszi ha nem bunkóságot írsz.

2023. febr. 10. 20:35
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Keress valami izgalmas (új vagy régebbi) hobbyt, amit szívesen csinálsz, és leköt.
2023. febr. 10. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Én nem vagyok azonos a korábbi válaszolóval.

És függetlenűl bármitől, Isten mindig szeret!

Higgy Jézusban!

És olvasd az Újszövetséget!

Tudom, hogy ez úgy tűnhet, hogy nem közvetlenül erre vonatkozik, de van köze a dologhoz is és segít.

2023. febr. 12. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Sportolj, szerezz be egy kutyát, s foglald le magad. Esetleg menj el diakmunkára.
2023. márc. 28. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!