Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mi ennek a zenének a címe?

Mi ennek a zenének a címe?

Figyelt kérdés

Még régen 2020 ban mindig leadták a tvben ezt a zenét de nem tudom a címét nem emlékszem pedig folyton hallgattam.

Annyira emlekszem belole hogy ugy kezdodott hogy egy lany enekeli egyebkent a zenet de ugy kezdodott hogy:

Egy lányt videoznak ahogy kell fel egy fehér ágyról és az a zene szövege hogy:

(Vidáman ébredek fel.. )

ennyire emlekszem az egesz zenéből, de a klippre emlékszem hogy utána felkell es mellette van egy ferfi boxerben es felveszi a nadragot aztan kimennek a konyhába es csinalt kvt a baratnja es a lany ott issza a konyhaba aztan a ferfi veszi fel az oltonyt es a lany meg megcsinalja neki a nyakkendőt.

Ennyire emlekszem a klippbol

Ja meg szerintem Hien énekli de nem ő az mert neki nincs kint egy ilyen zenéje se. Aki tudja az irja le légyszi!!



2023. febr. 10. 20:45
 1/3 anonim válasza:

Szia

Szerintem a "Ha volna két életem" zene az de ha nem akkor bocsi én csak erre emlékszem.

2023. febr. 25. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Nem az a zene az :((
dec. 17. 23:54
 3/3 anonim ***** válasza:
Kávé után szexelnek egy jót.
ápr. 27. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!