Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Rendeltem pár ruhát 1 oldalról...

Rendeltem pár ruhát 1 oldalról melyet ki is fizettem kb 2 hónapja. Azóta sem jött meg. Hol lehetne ilyenkor reklamálni? az oldal neve: Store.doekick

Figyelt kérdés
2023. febr. 11. 17:28
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Tanulopenz
2023. febr. 11. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Reklamálni első körben az adott üzlet ügyfélszolgálatánál lehet.

Aztán nyilván ott van az elérhetőségük, ahová írásban fordulhatsz.

Aztán a szerződési feltételek között nyilvánvalóan szerepel a felügyeleti szerv neve, címe, ahova fordulhatsz probléma esetén, illetve legvégső esetre ott kell hogy legyen az illetékes bíróság is.

Mert ugye vásárlás előtt meggyőződtél róla, hogy ezek az adatok, elérhetőségek megvannak-e?

2023. febr. 11. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Csak jelzem, hogy azóta már meg is szűnt az az oldal, legalábbis én nem érem el. Integess a pénzednek, bye-bye.
2023. febr. 11. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!