Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Namjoon szerintetek csúnya ?

Namjoon szerintetek csúnya ?

Figyelt kérdés

2023. febr. 12. 20:08
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
93%
Szerintem nagyon szép, de én minden idolról ezt gondolom. Nekem őszintén soha nem volt és nem is lesz "legszebb idolom" egy bandában, mert én magát a bandát és a bandatagokat szeretem.
2023. febr. 12. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
90%
Szerintem nem csúnya, de számomra nem is jóképű. Számomra szimplán "átlagos", vagy nem is tudom, hogy hogy mondjam. Nem mondanám rá, hogy csúnya, de nem is nézném meg ha élőben látnám, számomra olyan semmilyen.
2023. febr. 12. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
88%
Nem csúnya, szokatlan arcvonásai vannak, de így is szép!
2023. febr. 13. 07:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
25%

Számomra a szív arcforma alapon kilőve.


A sztároknak, főleg koreában vannak követelmények.


A modellkedés alapjainak is meg kell felelniük.


Meg vannak határozva adott arcvonások stb is, hogy belépjenek a sztárvilágba.


Egy emberre több mindent húznak pl énekes, modell, színész.


Számomra cha eun woo imponál koreaiak közül.

A fekete/sötét hajat is imádom.

Az exeim is javarészt fekete hajúak voltak.

2023. febr. 13. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
92%
Nem követem már ugyan a munkásságukat pár éve, de nekem sose jött be külsôleg, viszont nagyon tehetségesnek tartottam rap/éneklés terén és úgy vélem ez egy igazán fontos dolog az ô munkájukban.
2023. febr. 13. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nagyon jóképű, csak egyértelműen a vonásai nem hasonlítanak a koreai férfi ideálhoz.
2023. febr. 14. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
43%
Nem.
2023. febr. 14. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
54%
Hat kifejezetten az arca nem szép, nyilván ha összehasonlítod jk-val, meg tae-val ők a tipikus szepfiuk, de magas, jó a teste, értelmes, btsből messze ő a legokosabb, szóval van benne valami vonzó.
2023. febr. 15. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim válasza:
100%
Szerintem gyönyörű. Az összes BTS tag az, a legtöbb idol is az nem véletlenül. Természetesen ízlés kérdése, de a dragon vágású szemei, a kis gödröcskéi nagyon vonzóvá teszik. A haja is nagyon tetszik mostanság, hogy ilyen fekete és a teste is nagyon szépen ki van dolgozva. Tehát egyáltalán nem csúnya.
2023. febr. 18. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim válasza:
100%
Dehogy csúnya,bár ízlések és pofonok ahogy mondani szokták,de szerény véleményem szerint Namjoon elég jóképű pasas.
2023. febr. 28. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!