Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Milyen egy átlagos bapi...

Milyen egy átlagos bapi rutinotok?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Arra lennék kíváncsi, milyen az átlagos napi rutinotok. Kort és nemet is írjatok légyszi!



2023. febr. 12. 20:12
 1/3 anonim ***** válasza:

Szia! Felkelek és elmegyek mosdóba, közben köszönök annak aki otthon van, ez van 9-10 körül. Aztán vitaminokat veszek be és reggelizek, majd porszívózok, mert nagyon gyorsan koszosodik a padló és ez napi rutin. Ezután ha főz valaki annak besegítek, ha nekem kell akkor én főzök, ha van kaja akkor meg vagy takarítgatok vagy ledőlök tvzni. Délután elmegyek megetetni a szomszéd kutyát ami ránk van bízva, lemegyek a mamámhoz, hazajovok és vagy játszok a legjobb baratommal vagy tvzek, esetleg olvasok estig. Ezután este ledőlök aludni némi telozas után. Nem valami érdekesek a napjaim.


20l

2023. febr. 12. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Felkelek,forralok 1L vizet teának,bevágok 4db bundást.Utána felöltözöm,elugrok venni valamit otthonra,majd elmegyek edzeni. Kb el is ment a nap,este nézek egy filmet TV-n vagy PS.


26F

2023. febr. 12. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:

felkelek 5:30, iszok egy pohar vizet, leulok a gephez, megnezem van-e teendom, felkeltem a gyerekeimet, elinditom oket a suliba, kimegyek teszek veszek a haz korul, 9-tol indulnak a meetingjeim, amire fejhallgatoval becsatlakozok, de tovabbra is kinn mozgok. 11-tol dolgozok (IT-s vagyok), kb 15-ig, elmegyek a gyerekekert a suliba, elmegyek veluk fagyizni, itthon teszek veszek, leulok veluk tanulni, adok nekik vacsorat, miutan lefekudtek szexelek az asszonnyal, ha hagyja aztan alszunk.

43F

2023. szept. 27. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!