Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Milyen fogalmazást tudnék...

Milyen fogalmazást tudnék írni az önuralomról?

Figyelt kérdés
2023. febr. 13. 20:34
 1/2 anonim ***** válasza:
Például kifejted, hogy miért nem a gyakorisokkal akarod megoldatni a házi feladatodat. Amúgy meg ott a ChatGPT.:D
2023. febr. 13. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 TappancsMancs ***** válasza:

Nekem az a meglátásom, hogy ez a sablonos feladat megfogalmazás, hogy írj egy "fogalmazást" akármiről, csak árt a feladatnak. Írj kérdező az önuralomról (ne fogalmazást írj). Gondolom érted. A kérdésed kiírása is fogalmazás, amikor a barátaiddal beszélgetsz az is fogalmazás, és egy újságcikk is foglamazás, de még egy ügyfélszolgálatos válasza is az emailedre. Behatárolhatatlan a fogalmazás és ezt nem mondjuk így, amikor valamiről írni akarunk.


Szóval szerintem az írj "fogalmazást" félrevezetően és elbizonytalanítóan hat. Helyette csak írj az önuralomról, amit te tudsz róla, amiket olvastál, és nyugodtan írhatsz bele feltételezéseket is, hogy például szerintem... akármi.

2023. febr. 14. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!