Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » MATE -Szent István Campus?

MATE -Szent István Campus?

Figyelt kérdés

Mezőgazdasági mérnöki Bsc-ről tudna valaki írni néhány "szervesebb" információt?

(Matek mennyire nehéz tantárgyanként, oktatók, "buktatók" szóval maga az oktatásról)



2023. febr. 21. 14:27
 1/1 anonim ***** válasza:
Altalabosságban ìrom, saját tapasztalataim alapján. En mernökként ha napi 8 órában, a sokak alltal képzelt mérnöki bért akarjuk megkeresni jó eséllyel, akkor az info, mechatro , villany triót ajánlom és még utánuk talan a gepeszt. Az ilyen agrar, építő, epìtesz, élelmiszer, környezet meg hasonló mérnök számokkal sztem sajnos kevésbé jók az anyagi lehetőségek, és még ezen iparagakban jellemzőbb is az, hogy a szabadidőből is többet kérnek. Lejet, hogy napi plusz 1-2 9ra tuloraval sem keresel annyit mint az elején említett szakokkal. Es most itt ezt nem a szokásos gyakoris lehurrogo stílusban ìrtam neked hanem joszandekbol. Ha érdekel akkor válaszd ezt, de azért erről jó tudni. Melód sztem lesz vele ha ügyes vagy,de anyagi oldalról mar nem lennék bizakodó. Aztan a végső döntést saját magad hozd meg persze.
2023. febr. 23. 05:55
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!