Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Megpróbálhatod visszaszerezni...

Megpróbálhatod visszaszerezni a hozzáférést az e-mail-fiókodhoz Ha nem férsz hozzá az e-mail-fiókodhoz, megpróbálhatod a levelezési szolgáltatód segítségét kérni a hozzáférés visszaszerzéséhez. ?

Figyelt kérdés
2023. febr. 21. 15:55
 1/7 A kérdező kommentje:
Az is a gond hogy nem emailel regisztráltam hanem telefon számal és elég régen volt azóta már nem az a telefon számom illetve nem tudom hol a levelezési szolgáltató hiába írja az a hülye support de azt nem írja hogy hol és hogy ingyen van e
2023. febr. 21. 15:59
 2/7 A kérdező kommentje:
Ti tudjátok?
2023. febr. 21. 16:00
 3/7 anonim ***** válasza:

Mi még azt sem értjük hogy mit akarsz, mert annyira értelmetlenül, kapkodva, összeszedetlenül írsz.

Nyugodj meg, fújd ki magad, végy egy mély lélegzetet és próbáld meg nyugodtan, az elejétől kezdve leírni, hogy mégis mi a pék méteres kékeres lapátját szeretnél tőlünk.

2023. febr. 21. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Mit nem lehet ezen érteni csak segítséget kérek hogy meg tudjam a levelezési szolgáltató gmail vagy email címét
2023. febr. 21. 16:38
 5/7 anonim ***** válasza:

Rosszul értelmezed. Azt írja a súgó, hogy ha nem tudsz belépni az e-mail fiókodba, akkor a szolgáltatól esetenként kérhetsz segítséget a helyreállításban. Az e-mail fiókod üzemeltetője a levelezési szolgáltató. Hogy ők milyen helyreállítási módszert használnak, azt az e-mail fiókod "elfelejtettem a jelszavam" menüjét követve látod. Ha ennek az a vége, hogy nem tudsz a fiókba belépni, akkor nem fogod tudni megnyitni az Instagram helyreállítási üzenetét sem, így azt a fiókot sem tudod használni.


Ha nem e-mail címmel regisztráltál, akkor nem is biztos hogy számít ez bármit is az egészben, hiszen nem azzal azonosítják a fiókodat.

Az előző kérdésednél is megkaptad ezt a linket, mégis leragadtál ott, hogy "levelezési szolgáltató".

[link]


Miközben neked ez kellene egy bekezdéssel lejjebb:

"Nem tudok belépni az Instagram rendszerébe az e-mail-címem vagy a telefonszámom módosításához

1. Nyisd meg az Instagram alkalmazást, majd koppints legalul az Elfelejtetted a jelszavadat? lehetőségre.

2. Add meg a felhasználónevedet, majd koppints a Tovább gombra.

3. Koppints legalul a Nem tudsz új jelszót beállítani? lehetőségre.

4. Kövesd a képernyőn megjelenő útmutatást az ügyféltámogatási kérés beküldéséhez."


Ha ezzel sem tudsz belépni, annak a fióknak annyi, kizártad magad.

2023. febr. 21. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

meg adtam rá mentem a tovább gombra de be irtam a felhasználó nevemet de a jelszót

régi telefonszámomra küldték

2023. febr. 21. 17:49
 7/7 anonim ***** válasza:
akkor buktad ilyen egyszerű
2023. febr. 21. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!