Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Honnan tudjam pontosan hogy...

Honnan tudjam pontosan hogy hányas lábam van?

Figyelt kérdés
Úgyértem hogy szinte minden cipőmen más számozás van, most kellene rendelnem egy motoros csizmát de nem tudom hogy hányast is rendeljek. Hogyan lehet megmérni vagy hogy van ez a számozás?
2010. okt. 5. 18:11
 1/2 anonim válasza:
beírod a netre lábméret számozás vagy ilyesmi leméred a lábad hosszan és ott a szabvány leírva mi mekkorának felel meg ... pl enyém 27,5 cm hosszú és 43-as
2010. okt. 7. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Egy tipp: ne rendeld meg a csizmát, mert lehet, hogy ott is elszámozás van, mint ahogy minden gyártó kb. más számokat ad. Nekem is van ami 39-es cipő, de van 42-es is a szekrényemben..szóval sose lehet biztosra menni. Vedd meg élőben, mert utána drágább lesz visszaküldeni, mint ha megvetted volna rendesen, próbával.
2010. okt. 7. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!