Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Ha nincsenek a gyűrűmön azok...

Ha nincsenek a gyűrűmön azok a bizonyos kis számok amik jelzik, hogy igazi ezüst, akkor hamis?

Figyelt kérdés
tegnap vettünk gyűrűt,de nem látok rajta semmit, a régi gyűrűmről lepotyogtak azok a kis kövek ,de rajta viszont volt.Ezen pedig nem.Vigyük vissza? ahol vettük az állitólad igazi ezüstös :S
2008. dec. 28. 00:46
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
nekem eddig minden gyűrűmben volt szám, ami igazi ezüst vagy arany... úgyhogy én lehet, hogy rákérdeznék az üzletben, de azért várj még egy-két választ, hátha nem jól tudom.
2008. dec. 28. 01:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
ok,köszi,de sztem igazad van
2008. dec. 28. 01:27
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Nekem van olyan ezüst illetve arany ékszerem, amiben nincs jelzés, mégis valódi. Ezt meg tudják vizsgálni, én is megnézettem
2008. dec. 28. 01:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
értem:)
2008. dec. 28. 02:02
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Karácsonyra vettem Anyunak ezüst fülbevalót, ékszerboltban. Pont ezen gondolkoztam, meg is lepett, hogy nincs benne számozás... pedig tutira ezüst. Szóval arra nincs mit adni, attól még lehet ezüst! De ha nagyon kételkedsz, akkor vidd vissza, csak a blokkot otthon ne felejtsd! :)
2008. dec. 28. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!