Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mit vegyek szülinapi ajándékna...

Mit vegyek szülinapi ajándéknak egy fiúnak (14) és egy olyan lánynak (11) akit alig ismerek és csak úgy meghív a szülinapjára? :/

Figyelt kérdés
2010. okt. 5. 20:44
 1/4 anonim ***** válasza:
a fiúnak sarokcsiszolót, a lánynak dekopír fűrészt
2010. okt. 5. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
értelmes választ ha lehet :) de ettől még nem pontozlak le :D
2010. okt. 5. 20:50
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Ilyen korú lánynak sztem bőven mehet vmi aranyos plüssállat vagy egy korához illő (színesebb vagy mintás pl.) nyaklánc vagy sál. Mpndjuk így látatlanban elég nehéz mondani, mert a 10-12 éves kor az, ahol a lányok fele még babázik-társasozik-játszik, a másik meg már érdeklődik a zene, a fiúk meg a divat iránt...


Fiúnak... háááát... ezzel én is mindig bajban voltam :). Vmi fiúsabb ifjúsági könyv, sál/sapka (esetleg fiúsabb nyaklánc, karkötő, ha hord)... esetleg ilyen afrikai/indiai boltból vagányabb szobrok (pár éve öcsinek krokodilt vettünk :D).

2010. okt. 6. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm az ötletet! a fiúkkal nehezebb:) felpontozom a válaszod =DD
2010. okt. 6. 20:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!