Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Jóslásért mennyit illik fizetni?

Jóslásért mennyit illik fizetni?

Figyelt kérdés
Egy fiatal csaj csinálja instán, annyit kér érte amennyit én jónak látok.. viszont fogalmam sincs ilyenkor mennyit illik elutani
2023. márc. 1. 11:14
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Ez attól is függ, hogy mennyire balek az ember.
2023. márc. 1. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
3-6 ezer forint között vannak a cirkuszba a belépők, nagyjából erre vannak beárazva a bohócok, a vásári mutatványosok, varázslók és szemfényvesztők, ha egy kicsit hülyére szeretnéd vetetni magad. Azért ez a párhuzam, mert a jóslás is csak egy színjáték, előadás.
2023. márc. 1. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Ez átverés, ha tényleg szeretnél okosabb lenni, megtudni, mire számíts, egy pszichológus többet segít, vagy egy orvos, attól függ milyen jellegű a kérdésed.

A jósok valójában nem tudnak jósolni, különben mindig ők nyernék meg a lottót, de nem látják ők előre se a lottószámokat, se mást, csak átverik az embereket jó pénzért.

HA mégis mindenáron fizetnél neki, kérdezd meg, hogy ad-e számlát!

2023. márc. 1. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Semennyit!
2023. márc. 1. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Koszonom de valaszokat vartam a kerdesemre 😅 eletem elso penzkidobasnak mondhato lepese ez, szerintem nem ez a parezer fog foldhozvagni ha mar nincs semmi karos szenvedelyem amugyse meg semmi… ezt szeretnem kiprobalni es kesz, lebeszelni nem tudtok ugysem
2023. márc. 1. 12:59
 6/8 anonim ***** válasza:

Hát nem vagy okos, és akkor finoman fogalmaztam.

Inkább menj moziba, vagy bárhova!

2023. márc. 1. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Semennyit sem illik, nem illemtani kategória, inkább ostobaság fizetni szándékos átverésért.
2023. márc. 1. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 NTBS ***** válasza:
55%
Minimum 5000 Ft.
2023. márc. 1. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!