Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Most diplomáztam le és most...

Most diplomáztam le és most kezdtem el életem első igazi munkáját, de egyszerűen azt érzem, hogy egyáltalán nem értek hozzá, egy kóklernek gondolom magam. Voltatok hasonló helyzetben?

Figyelt kérdés
Érzem az embereken/kollégáimon, hogy egyre jobban kezdik elveszíteni a belém vetett bizalmukat és érzik rajtam a bizonytalanságot. A kedvem is elment az egésztől, mindennap úgy kelek fel, hogy csak legyünk már túl rajta. Elveszítettem a motivációmat és emiatt egyre kevésbé is vagyok lelkiismeretes a munka iránt és aziránt is, hogy jó képet alakítsak ki magamról.

2023. márc. 2. 22:30
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Volt ilyen, igen. Csak engem ki is rúgtak érte. De gondolom ezzel, most nem motivállak. A szakmádban dolgozol akkor? Ez szerintem szorongás,engem az vitt el.
2023. márc. 2. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
62%
Sajnos az a helyzet, hogy amit egyetemen megtanultál, az javarészt haszontalan a munka világában, persze a diploma az alap, mert ha nincs (akár több) diplomád, akkor mehetsz a levesbe. Egy szellemi jellegű munkában pedig az a lényeg, hogy elhivatott légy az elvégzendő feladatokhoz, naprakész legyél a munkádhoz kapcsolódó dolgokhoz. Egyébként külső szemmel nézve részben át tudom érezni a helyzetedet, láttam már agrármérnököt egy gyártósor mellett, vicces volt.
2023. márc. 2. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Milyen szakon vagy?
2023. márc. 4. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!