Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Ki az az xxxtentacion?

Ki az az xxxtentacion?

Figyelt kérdés

Ki az az xxxtentacion?

Mi előtt elkezdenétek szapulni, igen rá kerestek, de csak angolul adta ki, lényeg hogy ki ő? Sokat hallgatom trippi redet, kanye west-et és egyszer csak látom hogy feat "xxxtentacion" és kanye west-el is énekel, csak néztem hogy nem ismerem, ha egy olyan zenésszel van közös dala mint kanye west, aztán be írtam a nevét YouTube-rá, és látom hogy több száz ezer ember van a koncertjén és megvannak őrülve, elég sok 40+os férfit is láttam, megnéztem még párat és mégegyszer néztem egy nagyot hogy lil.pump az ő zenéjét énekli egy koncerten, illetve Juice wrld is és még sok más előadó.... Valaki tudna róla többet mondani


2023. márc. 3. 00:05
 1/3 A kérdező kommentje:
A legjobbat le hagytam, ahogy be írtam a nevét kb 10 olyan videót ki adott ahol megveri az embereket.... Valami boxoló volt?
2023. márc. 3. 00:06
 2/3 anonim ***** válasza:
59%

XXXTentacion, valódi nevén Jahseh Dwayne Ricardo Onfroy, egy amerikai rapper, énekes, dalszerző és zenei producer volt. Karrierje rövid volt, mivel 2018-ban, mindössze 20 évesen autós balesetben hunyt el.


XXXTentacion énekelte az "SAD!" és a "Moonlight" című nagy slágereket, amelyek világszerte nagyon népszerűek voltak. Ő volt az egyik legmeghatározóbb és legvitatottabb rapper a 2010-es években. Zenéjének stílusa nagyon változatos volt, és hip-hop, emo rap, trap, cloud rap és rock elemeket vegyített.


XXXTentacion saját életéből merített ihletet a szövegeihez, amelyek gyakran személyes problémáiról, érzelmeiről és nehézségeiről szóltak. Ennek eredményeként zenéje nagyon nyers és érzelmes volt, és rengeteg rajongót szerzett világszerte.


Számos előadó, mint Kanye West, Lil Pump és Juice WRLD dolgozott együtt vele és az ő befolyása számos más zenészre is kiterjedt. Azonban, az életmódja, személyes életének és történetének egyes elemei, és a zaklatásért és erőszakért vádolt bűncselekményei miatt ő is vitákba keveredett a média és a rajongók körében.

2023. márc. 3. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Úristen, konkrétan bekönyeztem ahogy végig olvastam, elképesztő, hogy néhány zenésznek milyen múltja van, be írtam a moonlight zenéjen 1mrd megtekintés van, ez hogy lehet?? Tupac-nak és még Eminem nek sincs ennyi megtekintés 1 zenéjén... Hát, már most magával ragadott az ember... Köszi szépen
2023. márc. 3. 00:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!